Олена В

Daisy Dream Marc Jacobs

Daisy Dream Marc Jacobs

Привіт дівчата!

Щось я випала із життя клубу на деякий час. Але виправляюсь!😍

Всіх вас вітаю з першим і таким очікуваним першим днем весни! Хай весна принесе тепло, оптимізм і надію на краще!🌺

Отже, сьогодні вирішила розказати про весняно-літній Daisy Dream Marc Jacobs.

Daisy Dream був випущений в 2014. Створений парфумером Alberto Morillas і Ann Gottlieb.

Чому вирішила його купити? Колись отримала різні пробники Daisy в подарунок і мені дуже всі вони сподобались. А саме цей аромат підкорив своїм кольором (я обожнюю блакитний) і "вуальністю аромата".

Почну з флакона.

Він, як і всі флакони цього бренду, просто казковий. Дуже романтичний,така собі прикраса парфумерного столика)). Колір-такий же прекрасний. Колір блакитного, літнього,безхмарного і мирного неба. Виглядає трохи ляльково і "дівчачо". Але дуже мило!

Аромат.

Верхні ноти: Ожина, Груша і Грейпфрут;

Ноти серця: Вістерія, Лічі і Жасмин;

Ноти бази: Мускус, Біла деревина і Кокосова вода.

Розкривається як і заявлено: ягідно-фруктово, потім квітково.

Трохи відчутна ягода (я не впізнала тут ожину, прочитавши-зрозуміла, що дійсно схоже), слабко грушка і сильніше цитрус. Цитрус, як на мене, досить кисленький, на моїй шкірі зовсім не гіркий, дуже приємний.

Потім я відчуваю квіти. Із квіткового букету дуже відчутний жасмин. І це може не всім сподобатись. База звучить красиво,ніжно і солоденько.

Аромат дуже легкий, не приторно солодкий, акварельний і зовсім не глибокий. Від глибини неба тут тільки колір.

Аромат прекрасний на теплу весну, чи літо. Це аромат легкості. В ньому є простота та прозорість сприйняття. В час "складної ніші" хочеться іноді чогось такого. Простого і "зрозумілого".

Але є одне велике "але": він дуже швидко злітає (це ж туалетна вода). Пару годинок (може навіть і менше) і все. Хоча...оточуючі відчувають довше.

Він не шлейфовий (у всякому разі на собі шлейфу не відчула). На одязі звичайно стійкіший.

Кому підійде цей аромат: лише тим, хто обожнює легкі та сонячні, дівочі аромати. Аромати, які приносять посмішку і радість і занурюють в безтурботність.

Дякую,що читаєте!

Daisy Dream Marc Jacobs