Ксенія knitknitbandit

Засіб із неоднозначним ефектом..

Засіб із неоднозначним ефектом..

Дівчата, хочу познайомити вас із спреєм для прикоремевого об'єму High Amplify від matrix. В його описі зазначено, що це "Прикореневий спрей для надання об'єму тонкому волоссю", й оскільки я маю фарбоване тонке пряме та низькопористе волосся, то вирішила спробувати цей засіб.

Засіб із неоднозначним ефектом..

Я не побачила жодного ефекту, крім пришвидшеного забруднення шкіри голови.. пробувала сушити волосся із феном та природнім способом, і спрей для мене не працює.

Так він й лишився б пилитись в комірці, якби я не збирала посилку з різних засобів для своєї подруги (вона має пористе нефарбоване волосся, яке трохи крутиться). І, о диво, для неї цей засіб підійшов! Але....

Цього посту не було б, якби не було "але".. бо за свою ціну без знижки цей засіб не дає того ефекту, який від нього очікується.

Тож якщо у вас пряме низькопористе волосся - я б не рекомендувала витрачати гроші за цей спрей

Які засоби для прикореневого об'єму ви пробували та які вам дійсно роблять результат? Наразі я ще не знайшла свій засіб для об'єму, але мрію що цей день прийде ❤️