Царьова Анастасія

Відтінковий бальзам для волосся

Відтінковий бальзам для волосся

Я вже 12 років користуюсь фарбами і завжди фарбувала ними і ніяк ніколи не хотіла змінювати, відповідно волосся бажало кращої якості. 🤪

Я користувалась і аміачними, і без аміачними, але все одно результату вистачало на 2-3 тижні, а потім вже і сивина і свій колір. Так, сивина у мене появилась у 17 років, тому відтоді і фарбуюсь....

І ось, мені, як будь-якій нормальній жінці приспічило вийти з темного кольору 😅 А так, як мені спішити нікуди, я вибрала найбільш довгий спосіб - відрощувати. 😅

І не фарбуватись у моєму випадку, не варіант....

Тому я спробувала спрей від L'Oréal , він класний, але при першому ж змитті від вимивається, для якихось подій супер, але коли волосся відростає вже більше, то пшикати треба на всю голову, а це, не дуже приємно, не зручно та не економно.

Тому я вирішила спробувати відтінковий бальзам від About. Ціна дуже доступна, тому я подумала, навіть якщо не підійде - викину. 🤪

Але я спробувала його і була приємно здивована.

Консистенція його така ж як фарба, я нанесла на вологе волосся і тримала його 15хв, результат на фото.

Відтінковий бальзам для волосся
Відтінковий бальзам для волосся

1 фото до нанесення

2 майже відразу після змивання.

Звісно, колір трішки темніший за той, що я б хотіла собі, але це одразу так зі всіма засобами. 😍

Сивину замалювало, звісно не так, як фарбою, але я тримала 15хв, можливо коли довше, тоді кращий результат буде. Волосся досить у хорошому стані І він не має запаху, що мене приємно здивувало. не викликало ні печіння ні дискомфорту. 😎

Я не знаю, на скільки вистачить такого фарбування і чи не змиється воно швидко, але результат мені подобається.

Я брала відтінок 3.01 Гіркий шоколад. 💜

Загадом я задоволена результатом, а і ще, я не використала весь тюбик, його на 1 раз ще точно вистачить, а можливо і на 2. Тому продукт досить економний. 🥰