Ta_nyaaaaaaa

#moneyfordailymakeup Скільки ж коштує мій макіяж?

#moneyfordailymakeup Скільки ж коштує мій макіяж?
#moneyfordailymakeup Скільки ж коштує мій макіяж?

Не можу не підтримати челендж прекрасної SomovaFM 💖

Тим паче мені самій стало ну дуууже цікаво підрахувати свої витрати на макіяж 🤗

Ціни братиму актуальні з Мейкап без врахування акцій. Думаю так буде справедливо, та й цін, за якими купувала в основному не пам’ятаю

Рахуватиму усі продукти, які використовую у щоденному макіяжі.

Поїхали!

Підготовлюю макіяж доглядовою косметикою - кремом Needly, який, звісно ж, під час підрахувань не беру до уваги. Виходить зекономила на базі 😁

Наразі використовую 2 тонуючу засоби. Або змішую їх, або використовую на різні зони обличчя:

Bb-крем Holika Holika Clearing

💸 Ціна 220 грн

Bb-крем Purito у 21 відтінку

💸 Ціна 569 грн (читати як 460 грн - це крайня ПРАВДИВА цифра, яку я враховуватиму при підрахунку загальної вартості макіяжу. Ну які 569, камон)

Ну ви бачили цю ціну сьогодні на Мейкапі? 😳 Я в шоці! І ще. Purito вирішив провести ребрендинг - змінили дизайн своїх продуктів і СКЛАД деяких.

Чесно кажучи, дуже засмутилася, коли дізналася. Думаю через це і ціни на продукцію зростуть дуже.

*на момент публікації ціна уже 309 грн, ну проїхали 🤣 Хоча різниця між написанням і публікацією близько двох годин!))

Використовую консилер Clear My Face Lamel у відтінку 201

💸 Ціна 224 грн

Останнім часом він перестав мені подобатися. Наче сушить, западає у зморшки та створює неоднорідне покриття.

Планую взяти L`Oréal Paris Infaillible More Than Concealer. Якщо хтось такий мав, напишіть про нього пару слів 🙏🏻

Так-так, усе використовую на щодень. Хочаааа...Контуринг інколи можу пропускати 😉

Моя нова улюблениця ❤️‍🔥

💸 Ціна 300 грн

Ними користуюся уже майже два роки, повторюю)

💸 Ціна 90 грн

Вони так гарно освіжають, обожнюю їх!)

💸 Ціна 90 грн

Тут також буде 2 позиції. Одні більш лагідні, інші виглядають як дрібний шимер. Використовую на різні ділянки:

Дуже делікатне сяяння, якого інколи мені недостатньо.

💸 Ціна 199 грн

Обожнюю ці крихітні блискітки. Уже рік шостий на повторі)

💸 Ціна 181 грн

Не знаю правильно це чи ні, але над ними я майже не заморочуюся 😂

Гель максимальна фіксація Syoss

💸 Ціна 250 грн

Ця туба зі мною уже третій рік)) Використовую гель, якщо маю пофарбовані брови і у них ще збережена чітка форма

Eveline помада для брів у відтінку Soft Brown

💸 Ціна 159 грн

На відміну від брів, на очі у мене завжди був найбільший акцент у макіяжі. Дуже люблю їх виділяти 🥰

Підводка Celebrities від Eveline

💸 Ціна 148 грн

Останнім часом люблю наносити сяючі тіні на центр повіки.

Але до недавнього часу у мене було не так багато палеток із сяючими тінями, тож в основному на щодень була Makeup Revolution

💸 Ціна 1507 грн (пшепрашам, але також рахуватиму адекватну суму, що бачила попередньо - в діапазоні до 400 грн)

І тут у мене знову шок, що з ціною на Мейкап… (до речі, такий же шок щодо воску для брів Lamel і флюїду Inebrya)

Їх зараз також використовую дві під настрій. Чорну Sky High, яку розвела уже розчином для лінз, бо шкода викидати 🤣 або коричневу Colour Intense, яка виглядає натурально і так ніжно))

Маю ще Patricia Ledo, але волна лежить без діла.

Обожнюю іі за подовження вій ДО НЕБА 🔥

💸 Ціна 356 грн

Моя новинка, у яку я вже встигла закохатися 🤎

💸 Ціна 91 грн

Їх активно малюю лише останній рік)) Тому й арсенал не дуже великий, але навіть на щодень полюбляю комбо

Легендарний олівець GlamBee у відтінку 110

💸 Ціна ~ 40 грн (точної не знайшла, чомусь ніде немає у наявності 😅)

Заповнюю її рідкою помадою Maybelline Vinyl Ink (тон 15) або блиском для губ Maybelline Lifter Gloss (тон 4). Щоб було більш чесно, залишила блиск, ціна орієнтовано така ж як у помади Вініл Інк.

💸 Ціна 271 грн

Люблю додавати розовинку - помаду Patricia Ledo (тон 07) або тінт для губ GlamBee Fruit Kiss Lip Tint у відтінку 02 Полуниця 🍓

💸 Ціна тінту 99 грн

При підрахуважні не взяла до уваги пензликів. Для ЩОДЕННОГО макіяжу використовую заодвичай лишей 2. - для тону та для пудри. Але це не розхідники, які закінчуються швидко, як косметика. Та і рахувала усі позиції без акцій, тому будемо вважати, що і пензлики враховані 😅

Не був врахований і бальзам для губ, бо інколи просто забуваю його використовувати, а блиск Мейбелін рятує ситуацію))

Сума за усі вказані продукти складає 3578 грн.

У середньому перелічених продуктів вистачає на 4-6 місяців, але рахуватиму по мінімуму - 4 місяці (наприклад, того ж консилеру на пів року не вистачає). Тоді 💸 ціна за місяць 894,50 грн.

Так як я фарбуюся щодня або як мінімум 25-28 днів у місяць, то ціна вартість мого щоденного макіяжу становить всього 29,80 грн у день 😁

Ну що ж, я максимально здивована, бо чомусь думала, що виходить більше конкретно на день🤪

🙋‍♀️Наступним пропоную підтримати челендж про вартість вашої доглядової косметики для обличчя #howmuchispendonfacecare 😉

Такий допис підготую трішки згодом)

Дякую за прикольну ідею для челенджу))) Ціікаво було почитати уже наявні дописи дівчат і чекатиму наструпних 🥰

p.s. Якщо з розрахунками десь помилки, то перепрошую, я все-таки гуманітарій 🥸