saybeautyk

Скільки коштує макіяж

Скільки коштує макіяж

Підтримую ідею SomovaFM, я багато разів бачила такий челендж в тт і мені стало навіть просто цікаво порахувати вартість свого макіяжу)

Взагалі я використовую 3 тони (ще СС Люмене і СС CU Skin), але сюди візьму той, яким користуюсь найчастіше - BB Holika

Ціна - 220 грн

Вона у мене одна і я їй не зраджую - Sweet Lemon рисова

Ціна - 285 грн

Скульптор у мене один - це незмінно Lamel 404

Ціна - 90 грн (а взагалі я купувала за 50)))

Румʼяна - тут складніше…

У мене їх мільйон і я постійно користуюсь різними, тому тут буде трошки некоректно, але все ж такі візьму улюблені - The Balm.

Це міні і її ціна приблизно 220 грн

Хайлайтером я зараз не користуюсь, та в він у мене один - це палетка Galaxy Glambee

Ціна її - 129 грн

Під очі використовую Eveline Cosmetics Magical Perfection - подобається він для цієї зони

Ціна в середньому 100 грн

Для недоліків - стік від LCF, вже не знаю який це за рахунком)) користуюсь ним багато років, обожнюю, дивно, що я ще не робила на нього огляд

Ціна смішна - 40 грн

Найчастіше я фарбую стрілки підводкою Glambee Little&precise - вона прекрасна, я її амбасадор

Ціна - 120 грн

Туш - коричнева Colour intence, чорної в мене зараз немає

Ціна без акцій - 86 грн

Користуюсь в основному двома продуктами - туш для брів Essence і гель для укладки Got2be (він у мене перелитий в маленьку баночку).

Іноді можу використовувати їх окремо

Ціна - 110 і 210 грн відповідно

Тут теж буде не дуже обʼєктивно, адже я блискоманьяк і у мене їх мільйон, я часто користуюсь і Lifter Gloss, і плампером від Catrice (це взагалі моя найбільша любов).

Але найчастіше комбо на моїх губах - це олівець Патрісія Ледо 02 та олія NYX

Ціна - 40 і 350 грн відповідно

Вийшло рівно 2000 грн.

Фарбуюсь я в середньому десь 2-3 рази на тиждень, іноді буває, що взагалі не роблю макіяж.

Але для +- точності давайте візьмемо 10 макіяжів на місяць за період півроку.

В підсумку виходить 33,3 грн.

По моєму я супер-економна жінка)