ВікторіяS

Антисептик - корисна звичка?

Антисептик -  корисна  звичка?

Після 👑, вони, мабуть є у кожній сумочці - мова про антисептики. Вони настільки гармонічно увійшли у мою щоденну гігієну рук, що без них мені на вулиці брудно😁 У будь-який час, коли не має змоги якісно вимити руки він для мене незамінний помічник.

На маркетплейсах їх зараз величезна кількість: із різними ароматами, блискітками, гелеві або рідкі й т.д.

Наразі маю в арсеналі ці дві малютки.

Антисептик -  корисна  звичка?

Має танучу гелеву текстуру. 🤩

Аромат не мій, нагадує чимось чоловічий парфум, але він швидко випаровується, що не викликає дискомфорту. Антисептик швидко вбирається, не залишає липкості.

Спочатку думала, що рожеві вкраплення - це блискітки (розчинні). Але прочитавши інформацію дізнаємося, що це оболонка гранул жожоба з вмістом, який "насичує шкіру зволожуючими і живильними компонентами". Також містить. екстракт маракуї та вітамін Е. Шкіра дійсно після нього не занадто суха.

Пакування на 4 з 5. Мінімалістичний дизайн, зручний, але дуже легко відкривається) Якщо носити у сумочці, то краще у вертикальному положенні 😉

🟣Обʼєм - 45 мл; економічний при використанні.

Антисептик із рідкою консистенцією, але дуже приємним ароматом.

Це не хімозний банан, а наближений до натурального. Аромат також не довго затримується, а випаровується разом зі спиртом.

Містить алое та вітамін Е, які додатково доглядають за вашою шкірою рук.

Зовсім крапельку спочатку липне, але за кілька секунд це зникає.

Пакування зручне, порівняно з минулим, надійніше.

🟡 Об'єм - 29 мл (Чому не 30?😅) За рахунок рідкої консистенції можна трішки забагато вичавити на ручки.

Звісно після подібних засобів необхідний крем для рук, адже як не крути, а спирт свою справу виконує добре. 😉

У кого ще сформувалась подібна звичка? Вважаєте її корисною чи навпаки шкідливою?