alena.rosee

Полуничний туман Skil Strawberry Fizz

Полуничний туман Skil Strawberry Fizz

Всім привіт! 💕

Недавно в покупочках я показувала цей спрей , за пару днів я його потримувала і можу розповісти 🍓 Тому якщо полюбляєте ароматні димки - можливо цей допис для вас 💕

Я довго дивилась на цей спрей , але думала , чи потрібен мені він , бо великий обєм , невідомий аромат .

При першому пшику він мені показався простеньким , але домашні одразу помітили що від мене дуже приємно пахне полуничними цукерками, я подумала може я мій ніс досить разбалований всякими цікавинками та ексклюзивами , тому через деякий час я знову його спробувала і він мені сподобався більше , але давайте по порядку 😉

У спрея є навіть піраміда , як у парфума :

Верхні ноти: М'ята , Суниця , Полунична цукерка

Середні ноти: Полуниця, Фіалка , Апельсиновий квіт

База: Персик , Ваніль, Малина

  • Пакування: флакон добротний , це міцний якісний пластик, ковпачок з фірмовим логотипом , наліпка якісна , розписано вся іінформація, є піраміда аромата . Схоже на пакування спрея bbw, тут обєм великий , аж 250 мл!
  • Спрей також гарний , розпилення м'якою димкою, як то кажуть - туманом 🌫️
  • Тепер найцікавіше: запах ✨ Спрей пахне не прям уж солодко , немов полунична цукерочка або легке ягідне маршмеллоу 🍭 знаєте є льодяники такі закручені , де один слой зі смаком фрукта / ягоди , а інший - молочний , ось цей спрей дуже нагадує цей льодяник 🍭 Не буду описувати якимось епітетами , бо буду чесна - звучання +- монотонне , але досить приємне . Що цікаво , є м'ятна нотка , вона проявляється згодом і це саме солодка кондитерська мята. Від персика тут база , части персик дає кремовий чи пудровий фініш , тут є трошки від нього 🍑
  • стійкість дуже хороша , на волоссі пахне пів дня , на шкірі також. Саме цікаве , я швидко від себе перестаю чути запах , тільки якщо принюхатись, але люди навкруги не раз казали , як приємно від мене пахне 😁 на одягу я чую запах довго , як і на волоссі , майже весь день) з парфумами не конфліктує, якщо парфум з цієї опери 🍓

Чи можу рекомендувати ? За таку ціну аж 250 мл ароматної димки це хороша пропозиція.

Мені спрей обійшовся в 200 грн , бачила є дорожче , і є трохи дешевше по акції )

Також є у серії багато інших ароматів , там є і клон Sol de Janeiro (по піраміді), і інших ароматів 💜

Виробник : Франція.

Чи користувались ви спреями цього бренду?