Винник Катерина

3 речі, … #top3makeupclub

3 речі, … #top3makeupclub
  1. Кушон від YSL. В мене комбінований тип шкіри, не проблемний. Цей тип покриття мене задовольняє на всі 100%. Він задає тон обличчю, при цьому зволожує та не робить "маску".
  2. Туш. зараз в мене Neo make up. Взагалі марка туші мені не дуже принципова , головне аби не осипалась і подовжувала вії.
  3. Помада. Червона. Bobbi Braun має як раз таку в своїй лінійці. Насичений червоний колір з формулою, що зволожує губи.
  1. Міні-версія парфюму (наприклад, як Xo Victoria від Victoria's Secret).
  2. Крем для рук у міні-форматі (Yves Rocher)
  3. Санітайзери у маленьких пачечках чи такі антибактеріальні серветки від Smile.
  1. Крем-гель bee radiant від Apivita - шовкова ніжність, рівний тон та зволоження+натуральний склад.
  2. крем для рук Vitality' moisturizing cream - живить за захищає навіть дууууже суху шкіру.
  3. лосьйон для одномоментноі передпілінговоі підготовки від ТМ Cocos. Причини радити в мене 2: 1) безпосередньо за призначенням; 2) для "вбивства" небажаних гостей (запальних прищів).
  1. Тревел-набір з 8 продуктів від I'm sorry for my skin. Тут міститься все, що вам може знадобитись у подорожі - від ге для душа та шампуню до тканинної маски і тонера.
  2. Великоформатні вологі серветки. Для всього. На всі випадки життя.
  3. Санітайзер

#top3makeupclub