Mila Masiukova

Від косметолога - з новинками, Мій догляд ч.1

Від косметолога - з новинками, Мій догляд ч.1

Почну з того, що донедавна я взагалі не користувалась тоніком. Просто пропускала цей етап догляду. Потім я пішла до косметолога на чистку, мене сильно насварили, я поїхала в аптеку і купила цей тонік, що мені порекомендували.

На скільки я зрозуміла, цей засіб має оновлену формулу, підходить для чутливої шкіри, затримує вологу, очищає та заспокоює шкіру. Про мої особисті враження буде нижче..

Склад досить короткий, його перевірка показала, що більшість його елементів є безпечними. Нічого поганого в складі я не знайшла.

Тепер розповім про свої відчуття та чому саме з цього засобу я вирішила почати дану серію дописів..

Можливо дехто, з чутливою шкірою, що схильна до сухості, також пропускає цей етап догляду, бо мав негативний досвід з іншими тоніками, які або нагадують просту воду, або липнуть та неприємні.

Так от - цей тонік не такий :)

Він справді досить гарний не тільки по складу, а й по ефекту. Коли я його ввела - шкіра дійсно стала більш доглянута, краще вирівнявся тон. І саме головне - зникло відчуття сухості після вмивання. А причиною йому була неякісна вода з крану. Тонік пом'якшив цю проблему.

Звісно, сам тонік, мабуть не був би таким ефективним, але в поєднанні з іншим доглядом він є шикарним доповненням.

Чесно кажучи, я жалію що не знала про нього раніше.

Він не має запаху - що для мене не є ні плюсом ні мінусом і добре підходить для чутливої шкіри.