Anna Volkova

Чудові засобі для кучерявого волосся

Чудові засобі для кучерявого волосся

Нарешті я наважилася написати огляд на мої улюблені продукти для волосся!

Насправді у мене їх велика кількість, але розпочати хочу про два останні, які сподобалися найбільше!

Все ж таки початку розповім про своє волосся!

У мене з дитинства волосся порісте та кучеряве, але ще зі школи я почала його фарбувати у блонд, що зробило його ще додатково сухим та дуже пошкодженим!

Всеж таки вбила я своє волосся дуже швидко, постійне фарбування, вірівнювання ( так як своє кучеряве не могла прийняти) та недостатньо догляду, все це у купі дало свій результат!

Волосся до ( довге та ще трохи живе) - Волосся через пів року

Чудові засобі для кучерявого волосся

Через багато років прійняла свої кучері ( нажаль зі своїм натуральним кольором так і не потоваришувала). Але тепер волосся перестало відламуватися, м'яке та нарешті почало відростати!

Нажаль не всі посилання змогла знайти, але ці три засоби дійсно для мого пошкодженого волосся просто спасіння!

1. Багатофункціональний мус для волосся Brelil

Топ мус, якій не робить волосся твердим, не склеює його ( як це роблять пінки для волосся ), та ще й додатково зволожує волосся та надає йому чудовій солодкій аромат.

На фото трішки інший варіант ( але різніця лише у ароматах)

ВЕЛИКИЙ ПЛЮС цього засобу, працює як стайлер для кучерів, допомагає створити гарні завитки не склеюючи їх!

2. Незмивний бальзам з протеїнами для пошкодженого волосся Masil 9

Купувала я за весь цей час десятки різних кремі та олій, але зараз зупинилася на цьому чудо засобі!

По відгуках було не зрозуміло, багато кто пише що він занадто жирний та робить волосся брудним. Але для мого волосся це спасіння!

Засіб має консенстанію як крем для тіла ( жирненькій ), але я наношу його на вологе а інколи навіть на мокре волосся, і все ніяких проблем з жирністю не виникає!

3. Крем для в'юнкого волосся KayPro Curl

І останній на сьогодні засіб, завдяки якому у мене виходять супер гарні кучері. Цей крем навчив мене вкладати моє волосся. Достатньо жарний але секрет в тому аби наностит також на вологе ( мокре ) волосся.

Після ного кучері м'які ( для мене це головне, не люблю колі кучері тверді наче у лаку)

Сподіваюсь комусь допоможе цей огляд, тому що у мене ще є дуже багато класних засобів, про які я хочу розповісти)