MAXIMOVA🌷

402 коричнева стрілка олівець LAMEL

402 коричнева стрілка олівець LAMEL

Частіше цим олівчиком я промальовую лише зовнішній куточок і витягую пензликом стрілочку. Але інколи хочеться яскравішого ефекту і тоді промальовую повноцінну стрілку. Її вам сьогодні і покажу.

Мені дуже подобається, як на очах виглядає каял у 402 відтінку - це коричневий, який не дуже контрастний але і не засвітлий. Робить виразним око і чудовий для денного макіяжу.

402 коричнева стрілка олівець LAMEL
402 коричнева стрілка олівець LAMEL
402 коричнева стрілка олівець LAMEL
402 коричнева стрілка олівець LAMEL

Він дуууууже м’який і має гелеву формулу, що означає фіксацію та стійкість. Малює, як по маслу, легким дотиком вже переносить пігмент.

Я акуратно промальовую лінію, намагаючись максимально близько вести її біля вій. Потім одразу маленьким скошеним пензликом (як для брів) проходжусь по краю, виводжу форму стрілки. Це не складно, пару тренувань і у всих вийде😊 Через пару хвилин олівець зафіксується на повіці.

Я спеціально додаю фото без профарбованих вій, щоб можна було краще роздивитись текстуру стрілки. Виглядає дуже пігментовано і насичено.

Стійкість на моїх повіках середня. Під кінець для хвостики стрілок трохи скочуються в складочки, а все інше тримається на місці і не відбивається на верхній повіці. Для мене це нормальний результат, з іншими олівцями бувало, що взагалі зникали з очей або створювали ефект панди.

Раджу всім мати його в косметичці.