Blondie_rs

#HowMuchISpendOnFaceCare

#HowMuchISpendOnFaceCare

Привіт! Зайшла собі переглянути стрічку клубу, як тут зацікавив челендж неймовірної Ta_nyaaaaaaa [не відмічає, адже не пропускає два смайлики в дописі, які в нікнеймі авторки] . Тож, вирішила і я підрахувати, скільки загалом коштує мій догляд, яким користуюсь щодня. Я не вважаю, що мій догляд є прям супердорогим. Тут нема брендів типу Sisley, La mer тощо. І не факт, що вони будуть більш дієвими. Кожен продукт має свого покупця, тож, тут нема нічого дивного. Особисто я дуже полюбила Корею - в них є все, що тільки забажаєш.

Порахувати весь мій догляд нема сенсу, адже дещо ще запаковане стоїть та чекає своєї черги. Щось купую на знижках, а більшість корейського догляду отримую на затест (сплачуючи доставку). Але ж... Спортивний інтерес бажає дізнатись все в цифрах, тож, поїхали 🙃

  • Гідрофільна олійка від сестринського бренду Colourpop - Fourth Ray Beauty. Її вартість на сайті - 15$ / 580 грн
  • Пілінг-маска-вмивачка від Garnier. / 160 грн
  • Очищуючий тонік Acwell licorice ph balancing cleansing toner. Спочатку я думала, що це звичайний тонік і не розуміла, чому він такий ядрьоний. Як потім дізналась, що ним можна знімати макіяж з обличчя, як заміна міцелярки. / 460 грн
  • Revolution Skincare Cleansing Jelly. Гель для вмивання з неймовірним ароматом ягід, скоро напишу про нього відгук, вже закінчується. / 150 грн
  • Мініатюра маски Isntree Mugwort Calming Clay mask. 100 мл коштує 600 грн, тут собівартість 30 мл буде 180 грн.
  • Мініатюра пінки Purito Deep foaming cleanser з центеллою. Повнорозмір коливається в ціні від 500 до 600 грн. Тож, за 30 мл тут також виходить приблизно 180 грн.
  • Патчі від Gen Skin на офіційному сайті коштують 49$ / 1882 грн. Зараз купила за 127 грн якісь з пандою, але Gen Skin зараз довикористовую.

Загалом: 3 592 грн

  • Тонік Hollyskin, який не вліз на загальне фото. / 150 грн
  • Тонік з пробіотиками від Skin1004. / 1330 грн
  • Тонік з екстрактом рису Thank you farmer Rice Pure Essential Toner. / 1700 грн

Всього в даній категорії: 3 180 грн

Оййй, тут щось дуже страшно все виглядає. Зараз взяла курс на пришвидшене використання декотрих засобів, у яких через півроку вже термін виходить. Шкода ж буде викидати. Добре, що зробила ревізію та звернула увагу на баночки, які вже плакали від нестачі уваги.

  • Заспокійливий бальзам Cicaplast від La Roche-Posay. / 320 грн
  • La Roche-Posay Effaclar Duo+ (Duo+ M тепер). / 420 грн
  • Крем з ретинолом Some by mi Retinol Intense Advanced triple action eye cream. / 570 грн
  • Сироватка з ретинолом Some by mi Retinol Intense. / 800 грн
  • Ампульна сироватка з прополісом Dr. Ceuracle Royal vita propolis 33 ampoule. 15 ml / 575 грн
  • Бустерна сироватка з вітаміном С Dr. Ceuracle Pure Vitamin C Mellight Ampoule. 8 ml / 850 грн
  • Face Republic Hydro Boost Solution Serum. Зволожуюча сироватка, на офіційному сайті за 15$ / 580 грн

Загалом: 4 115 грн

  • Кремчик з пробіотиками від Skin1004. / 920 грн
  • Живильний крем з пептидами Coxir EGF Peptide. / 600 грн
  • Легкий зволожуючий крем The Inkey List Omega Water Cream. / 450 грн
  • Зволожуючий балансуючий крем Benton Ceramide Cream 10000ppm. / 950 грн
  • Сонцезахисний флюїд Seventeen Skin Perfection Daily Fluid SPF 30. / 600 грн

Загалом: 3 520 грн

Загалом мій догляд коштує... 14 407 грн 😂 Ой мамочки. І це я ще не всі банки порахувала, бо дечим не користуюсь зараз. Тепер, дивлячись на свою тумбочку, можна просто уявляти собі грошові купюри 🫣