Zhukovka 🌸

Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !

Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !

Привіт, Мої красуні🌸
Як і обіцяла, починаю розгрібати свої подарунки🎁 На черзі патчі від бренду Talika, які я отримала у подарунковому боксі!
Хочу почати з того, що маю поганий зір з самого дитинства, тому зморшки навколо очей у мене присутні, не взираючи на вік. Шкіра в цій зоні зневоднена і сухувата.


Перейдемо до Talika?)

Пакування 🩵
Пачка-саше , яка красується стильним дизайном . З обох сторін присутні насічки, які дозволяють з першого разу дістатися продукту.
Самі патчі мають додатково двохсторонню захисну мембрану.
(Див.фото)

Патчі🩵
Вміст пакетику - 2 шт. Тобто на 1 використання. Патчі добре просочені, але не плавають в есенсії, як більшість подібних продуктів.
Мої 2 красунчика були різні за товщиною і це добре видно на фото, на відчуття це не вплинуло.
Патчі виготовлені з біоцелюлози .


Біоцелюлоза – це високотехнологічний матеріал, що виготовляється з тісно переплетених натуральних волокон целюлози й використовується для листових масок. Біоцелюлоза утворює тонку вуаль, яка покриває найменші впадини на шкірі. Це забезпечує оптимальну доставку сироватки, якою насичена маска. Біоцелюлоза стійка до пошкоджень, здатна утримувати в кілька разів більше води, ніж її власна маса. Вона забезпечує глибоке зволоження шкіри, відновлення ніжності й пружності шкіри.

Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !
Я шкодую, що я їх сьогодні відкрила !

Я шкодую, що використала їх просто для допису , адже на магію я не розраховувала ! Не розраховувала , а вона трапилась 🧚🏻‍♂️. Це НАЙКРАЩІ ПАТЧІ , які я мала в своєму арсеналі , а перепробувала я їх не мало .


Розглянемо мінуси ➖.
●Вони тяжкі ( наче гирькі під очима, тому обов'язково треба використовувати їх у горизонтальному положенні, щоб не розтягувати делікатну шкіру під очима).
⁠●Вони різної товщини ( це дивно для мене ).


Розглянемо плюси ➕.
⁠● Вони зручні у використанні та їх розмір задовільнить кожну , мені сподобалось, що були присутні чохлики, це додає такої собі атмосфери у ранковій рутині , ще й до того тримає есенсію безпосередньо у правильному місці .
⁠●Вони не спадають і не ковзають, тримаються навіть у вертикальному положенні .
⁠●Вони приємно охолоджують шкіру.
●Вони знімають набряк ( особливо , якщо тримати в холодильнику ).
●Вони зволожують та насичують.
●Вони АФІГЕЗНО розгладили дрібні зморшки під очима, що я АФІГЕЛА , бо жодного разу не бачила такого результату .
Дівчата, просто додам фото "ДО" та "ПІСЛЯ" ( "до" зроблене в інший день, так зазвичай виглядає моя шкіра навколо очей і навіть трішки гірше , бо присутній макіяж, а значить і крем, тобто шкіра зволожена)
Гадаю, ви самі бачите їх дієвість . Навіть фоторедактор так не порається зі зморшками.
Це прекрасний SOS засіб, який врятує у важливий день , перед важливою фотосесією чи подією !
Мій рекомендасьйон ❤️.

Однозначно хочу ще , не дивлячись на ціну (хоча вона не така вже і космічна , правда! Зараз 134 грн за пару) . Результат того вартий 100%🏆

Щиро дякую команді MUC ,що познайомила мене з такими чудовими патчами, тепер Talika мене зацікавила !

✨Aqua (water)
Розчинник

✨Butylene glycol
ЗволожувачРозчинник

✨Glycerin
ЗволожувачІдентичний до шкіри інгредієнт

✨Niacinamide
АнтиакнеВзаємодія із клітинамиЗволожувачОсвітлення шкіри

✨Bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane
ЗволожувачПАР/очищенняЕмолент

✨Panthenol
ЗаспокійливийЗволожувач

✨1,2-hexanediol
Розчинник

✨Betaine
Зволожувач

✨Xanthan gum
Регулятор в'язкостіСтабілізатор емульсії

✨Aloe barbadensis Leaf Extract
ЗаспокійливийЗволожувачЕмолент

✨Hydroxyethylcellulose
Регулятор в'язкостіСтабілізатор емульсії

✨Lactobacillus/soybean ferment extract

✨Caprylyl glycol
ДезодорантЗволожувачЕмолент

✨Ethylhexylglycerin
ДезодорантКонсервант

✨Disodium edta
Хелати

✨Cucurbita pepo (pumpkin) seed oil
Емолент

✨Luffa cylindrica fruit/leaf/stem extract
Антиоксидант

✨Sodium hyaluronate
ЗволожувачІдентичний до шкіри інгредієнт

✨Chamomilla recutita (matricaria) flower extract
АнтиоксидантЗаспокійливий