DARIIAKOVACH

Синій макіяж-це завжди невдало

Синій макіяж-це завжди невдало

Вперше я дізналась про різнокольорові каяли років в 12, на зйомках, коли візажистка нанесла мені красивий фісташково-золотистий (він був з переливом) олівець на слизову і нижню лінію росту вій.

Потім був вже синій каял, якого я боялась. Адже всім відомі "голубі тєні" мене лякали страшенно. Та виявилось, що це навіть дуже гарно.

Але це слизова, каял

А от на повіко нанести такий колір-це вже надто сміливо, є ризик виглядати як Сердючка в юні роки

(це чернетка, тому тут ензимна пудра)

Мій перший експіріанс, надзвичайно було страшно і все хотілось вже кинути в процесі. Але я така людина, що дійде до кінця. Тому це відео навіть тут!

Всі продукти показані на відео, але я ще раз продублюю

Малюватись я по суті не вмію, бо тіні,олівці і все, що повʼязано з тушовкою-це не про мене. Мій максимум завжди був-це стрілки і туш.

Отже тональний зараз наношу ось цей 3в1. Він не дає такого сяйва, як BB. Це Bless 02 тон. Перекриває все і навіть більше

Потім легенько по бровам проходжусь гелем,тут мені нічого не потрібно, брови мають бути не помітні

Трохи додаю тіней, скульптором з палетки Bless, вона в 04 тоні

І тепер найважче

Два каяли, це насправді смертельний номер, бо вони стійкі і важко тушуються. Але інших в мене нема

Це 405 синій і 401 чорний.

Далі я використала блюстяшку з палетки revolution назва captivate, ліловий перелив (але не показала)

Колись на самому початку писала про неї, ось тут можна подивитись https://club.makeup.com.ua/looks/1309/

І туш! Loreal Panorama, яка зробить вії помітними

На губах просто нюдовий олівчик Pastel 205

Ось такий макіяж, такий експеремент. Як на перший раз, мені здається непогано

А як вам?

Обіймаю💌