Ирина ❤️

Незмивна сироватка яка дійсно робить моє волосся м'яким і шовковистим

Незмивна сироватка яка дійсно робить моє волосся м'яким і шовковистим

Це перша сироватка-шовк, яку я спробувала від бренду CHI, запах у неї дуже приємний як для засобу для волосся (з фруктовими нотками). Мені чимось трохи нагадує парфум Midnight Fantasy Britney Spears (стверджувати не буду, багато років тому був тільки пробник цього аромату, але перші асоціації були саме такі коли почула аромат сироватки)

Буває в обсязі 15ml, 89ml та 177ml

Моє волосся пряме натуральне, не пористе. Воно в мене не плутаэться, але мені хочеться додати блиску та м'якості, саме це і дає мені засіб!

Єдине це не зручний дозатор мініатюри, засіб досить густий, щоб не переливати більше, ніж потрібно, я не знімала з нього захисну плівку, а просто зробила в ній невеликі отвори, таким чином легко контролюю потрібну кількість засобу. А потрібно його зовсім не багато, на мою довжину трохи нижче плечей, я розтираю його в долонях, а потім торкаюся долонями і прочісують пальцями десь від середини довжини до кінчиків. Потрібно бути обережним з дозуванням, щоб волосся не перетворилося на жирні бурульки, і не довелося перемивати голову.

Я наношу його на вже висушене волосся останнім етапом догляду. Легкий аромат ненадовго залишається на волоссі (але він не настільки сильний що б перебивати парфум наприклад). Моє волосся з ним стає більш м'яким на дотик і мені подобається до нього торкатися.

Даний засіб можу рекомендувати спробувати, витрачається на моєму волоссі воно дуже економно.

Сама ж хочу взяти на пробу ще інші мініатюри для волосся від CHI.

Також схожий ефект м'якості волосся мені дає La'dor Wonder Hair Oil , про нього читати тут https://club.makeup.com.ua/post/33158/

Ще у мене з'явився відновлюючий комплекс для волосся з шовком CHI Silk Infusion, за своїми властивостями на моєму волоссі вони дуже схожі, і подобаються обидва засоби, у CHI Silk Infusion аромат менш насичений, можливо унісекс, але теж приємний

Інши незмивні засоби CHI яки я теж бажаю спробувати: Keratin Silk Infusion, Argan Oil Plus Moringa Oil, Luxury Black Seed Oil Blend Dry Oil

Допис про Мультиспрей миттєвої дії 10 до 1 You look Professional Multiaction Spray 10 in 1🍏 https://club.makeup.com.ua/post/37661/

Незмивна сироватка яка дійсно робить моє волосся м'яким і шовковистим

Гребінці Tangle Teezer та Janeke Superbrush

Термобрашинг для укладання Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 45

Фен з іонізацією для волосся Laifen Фен (аналог популярного Dyson) але за ціною в кілька разів дешевше

Протеїнова маска для волосся CHI Deep Brilliance Optimum Protein Masque

Крем для захисту шкіри голови та зняття подразнення CHI Deep Brilliance Soothe & Protect

Нейтралізуючий шампунь Chi Deep Brilliance Balance Neutralizing Shampoo

Лак для волосся гнучкої фіксації CHI Deep Brilliance Olive & Monoi Op FlexHold