Ирина 🦋

Ягідна маска яка приводить мої губи до ладу

Ягідна маска яка приводить мої губи до ладу

Формула продукту збагачена ягідними екстрактами. Завдяки вітаміну С та антиоксидантам губи стають гладкими та еластичними. А гіалуронова кислота та мінеральна вода утворюють зволожуючу плівку, що блокує випаровування вологи. Засіб загоює мікротріщини і покращує природну резистентність. Маска для губ швидко вбирається та радує ніжним ягідним ароматом.

Довго в оглядах мені траплялася ця маска, від покупки мене зупиняв її формат у баночці, який особисто для мене не дуже зручний, я більше люблю коли бальзами для губ у стиках, тому продовжувала купувати Carmex Lip Balm його дія на моїх губах мене цілком влаштовувала на відміну від EOS Smooth Sphere Lip Balm Sweet Mint

Але настав час, і з якимось із замовлень я кинула в кошик і мініатюру цієї маски, про неї всі стільки говорили, а я досі не пробувала 😝

У перші рази маска не справила на мене якогось враження після Carmex https://club.makeup.com.ua/post/33117/ , але чим довше я їй користувалася, тим більше вона починала мені подобатися, ефект був такий самий як у Carmex, але тут дуже приємна віддушка🍓 , немає пощипування губ і вона рідкіша. На губах маска не солодкий, на відміну від EOS

Зараз я користуюся тільки матовими помадами NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream та M. A. C Matte Lipstick, а вони як і всі матові помади трохи підсушують губи (хоча ці дуже комфортні в порівнянні з іншими матовими помадами + великий вибір дуже класних кольорів і на моїх губах вони тримаються весь день)

Коли фарбуєш матову помаду дуже важливо щоб твої губи були в хорошому стані, і вона не підкреслила всі недоліки на них

Маску в основному наношу перед сном, що б за ніч, вона привела мої губи в кращий стан, або перед тим як наносити помаду, як базу, щоб зволожити та розгладити губи + з ним помади менше підсушують і м'якше наносяться. Також можу іноді нанести її соло, коли немає бажання фарбуватися, на губах вона виглядає красиво і дає вологий блиск ✨

Не скажу що від маски є якийсь накопичувальний ефект, на мій погляд вона працює поки знаходиться на губах, але мене це цілком влаштовує. Коли в мене лущилися губи і я зірвала підсохлу шкірку, маска чудово загоїла мені це місце, губки на ранок були гладкі, без ранок, навіть підсохлої шкірки немає. Витрачається дуже економно, потрібно зовсім небагато, вистачить на довго навіть маленької баночки

На цю маску є багато підробок (можливо з цього є і негативні відгуки), тому краще купувати в перевірених місцях. Оригінальна маска ніжно рожевого коліру, має ненавʼязливий приемний аромат, дуже пластична та м'яка, при зіткненні з тілом вона підтає. Якщо взяти трохи маски між великим і вказівним пальцями (через пару секунд вона підтає) і повільно розсувати пальці, маска тягнеться між ними. Так само я чула, що в оригінальної маски йде невелика щілина між кришкою і самою баночкою, а в підробці цього немає

У мене маска з ягідним ароматом, так само вона є у продажу з ароматом манго, грейпфрут та яблуко/лайм

Маску можу рекомендувати, красивих усім губок 💋

p.s. Допис доповнюю, маска подобається вже навіть більше ніж Carmex, єдине це її формат, не зручно наносити поза домом, але коли вона закінчиться обов'язково повторю.

Зволожуюча нічна маска для обличчя Laneige Water Sleeping Mask https://club.makeup.com.ua/post/33359/

Ягідна маска яка приводить мої губи до ладу