Vikulyk

Поживна масочка для волосся.

Поживна масочка для волосся.

Вітаміни ( капсулки) від Ellips мені дуже сподобались, тому мене зацікавили і маски, можна спробувати міні формат і зрозуміти наскільки вам вони сподобаються. Мені особисто дуже навіть, адже продукти бренду класно живлять волосся і дадають блиску.

Поживна масочка для волосся.

В мене тонке, хвилясте волосся( не подарунок), тому мені ця маска дуже сподобалась.

Переваги:

  • Волосся більш рівне і гладке.
  • Після використання його легше розчісувати, а на додачу з ампулками бренду тим більше.
  • Тут присутнє обтяження, якраз ідеальне для мого волосся, але не має відчуття жирності.
  • Я бачу ефект накопичення від цих засобів, моє норовливе волосся не так мене засмучує.
  • Кінчики в доглянутому вигляді,я зазвичай користуюсь цими масками і все гаразд, крім того не боючь силіконів, а тільки рада їм в косметиці для волосся, за багато років догляду я зрозуміла, що це-моє.
  • Аромат тут дуже приємний, салонний, в них зпгалі всі продукти пахнутт дуже гарно.

Дівчатам, хто хоче залишити завток може не підійти, але я тільки рада позбутись своїх кучерів. Звичайно повністю їх прибере стайлер, проте такі засоби в цьому дуже допомагають, тай самі завитки виглядають більш текстурованими навіть без темічних засобів для укладки.

Ця маска, як і весь бренд прийшовся мені до душі, хочу ще щось новеньке спробувати, зараз якраз знижки, тож ідеальний час 😍