Mila Masiukova

Попит на сонцезахисні засоби стрімко росте. Розповім чим користувалась минулого року

Попит на сонцезахисні засоби стрімко росте. Розповім чим користувалась минулого року
Попит на сонцезахисні засоби стрімко росте. Розповім чим користувалась минулого року

Тому прийшла пора розповісти про сонцезахист, який захищав мою шкіру від опіків та пігментації минулого року. Досвід використання - весна-літо-осінь. Але прям щоденно використовую його тільки літом.

В моєму догляді є кислоти, тому без spf-50 не обійтись. Корейські сонцезахисти добре зарекомендували себе за рахунок хімічних фільтрів, які дозволяють зробити крем приємнішим у використанні та ефективнішим.

Попит на сонцезахисні засоби стрімко росте. Розповім чим користувалась минулого року
Попит на сонцезахисні засоби стрімко росте. Розповім чим користувалась минулого року

Цей крем мені сподобався, він ідеально підійшов для моєї комбінованої, схильної до сухості, чутливої шкіри.

Він не залишається на лиці жирним млинцем, проте і матового фінішу не має. Я б назвала це сатиновим фінішем. По свотчах на руці видно, що жирного блиску немає, лише легкий відблиск.

Аромат практично відсутній.

Щоб такий сонцезажист не забивав пори, його потрібно ретельно змивати. В ідеалі гідрофільною олійкою, але можна і гелем для вмивання 2 рази, а перед тим пройтись міцеляркою.

Щодо прямого ефекту сонцезахисту - він чудовий, крем майже не потребує оновлення при повсякденному використанні, я його оновлюю тільки коли ціленаправлено засмагаю.

Якщо ви користувались раніше лише "жирним" сонцезахистом з масс-маркету, то цей стане для вас приємним відкриттям. Але не забувайте ретельно очищувати шкіру перед сном.