Missmili

Крем для рук Mermade Boyfriend

Крем для рук  Mermade Boyfriend

Після неймовірних дописів дівчат про цей крем -вирішила і собі спробувати.

Тим паче що креми в міжсезоння в мене йдуть майже літрами😅

Довгий час я ігнорувала такий засіб догляду як крем для рук,максимум два -три раза за зиму скористаюсь і на тому все)Але часи змінюються,і останні два роки крем для рук для мене став незамінною і дуже необхідною річчю без якої не обходиться ні один день)

Обрала крем з ароматом Boyfriend

Обʼєм 30 мл

Вартість 110 грн

Упакування дуже гарне і естетичне,починаючи зі стильної картонної коробочки до тюбика в алюмінієвому пакування,виглядає все дуже фотогенічно)Єдине,з загальної картини дуже вибивається ковпачок,він такий звичайний пластмасовий,асоціюється з кремами по типу Балет)На мій погляд більше пасувало б кришечка по типу як грибочок(сподіваюсь ви зрозуміли,що я маю на увазі))

Крем для рук  Mermade Boyfriend

У крему є також піраміда аромату:

Аромат
Початкові ноти: м'ята, рожевий перець, листя фіалки;

Ноти серця: ананас, диня, шавлія;

Кінцеві ноти: каштан, ваніль, кедр, амброве дерево.

Крем обіцяє-зволоження і живлення,а також регенерацію шкіри рук.

В складі має різні олії,а також вітаміни А,Е,С,В5.

Склад:

Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Mangifera Indica Seed Butter, Persea Gratissima Oil, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethythexylglycerin,

Panthenol, Parfum, Xanthan Gum, Propylene Glycol, PEG-40

Hydrogenated Castor Oil, Retinyl Acetate, Ascorbic Acid, Pantothenic Acid, Diazolidinyl Urea, lodopropynyl

Butylcarbamate, Linalool

Я ж відчуваю легкий,приємний дещо квітковий аромат з нотками мʼяти і легенького одеколону.Мені аромат подобається,він такий знаєте,унісекс)

Консистенція у крему дуже густа,плотна,жирненька,здається що такий крем повинен дуже круто помʼякшити і зволожити суху шкіру рук..але це не зовсім так.

За рухунок плотної консистенції крем розподіляється по шкірі не дуже легко, його потрібно наносити доволі велику кількість щоб гарно намастити шкіру рук,нагадаю що обʼєм крему всього 30 мл,а вартість 110 грн то розхід доволі величенький.

Після того як крем тільки нанесла,шкіра рук зволожена і мʼяка,але не надовго…

Такий ефект помʼякшення і зволоження триває від сили на 10-15 хв,а далі,наче і не користувалась кремом((на руках немає відчуття що ти чимось користувалась,наче якись жирний блиск на руках є ,але при цьому немає зволоження

По відчуттям крем наче ще більше підсушив і без того суху шкіру рук((На фото це навіть видно

Моя шкіра рук не атопічна,в міру суха в холодну пору року,тому чесно кажучи такий ефект від крему мене сильно здивував.

Висновок:

Бойфренд від Mermade виявився:

-Не економічним,має великий розхід,при цьому вартість ~100 грн

-Не виконує обіцянок-зволоження і живлення я не отримала,а навіть навпаки

-Суху шкіру зробив ще сухіше

-Дизайн і аромат і навіть склад гарний-але при цьому не ефективний.