Vikulyk

І мій боксик прийшов, перші враження

І мій боксик прийшов, перші враження

Прийшов він вчора і я навіть змогла всім покористуватись, окрім філера, планую це зробити на вихідні або на початку наступного тижня

І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження
І мій боксик прийшов, перші враження

5 місце філер, бо ним не користувалась, тому в режимі очікування, маю схожий продукт від Lador, цікаво буде порівняти

Ой... я люблю драму) А тут з цим не густо, є трохи об'єму, з довжиною печально, війки підкручує, але вони в мене якісь все одно в різні сторони, наноситься ненасичено, а якось дуже поверхнево... не моя туш

Трошки мало, щоб зрозуміти сповна ефект, я відчуваю тепло по шкірі після нанесення, шкіра гладка, вологи небагато, для комбі шкіри підійде, тут більше про свіжість і підтягнутість. Є велика кількість активних речовин, що дуже добре, я за таке всіма руками, тому хоч якась користь тай буде.

Нових висипань ні пінка ні сиворотка на ранок у мене не викликали, а це вже гуд.

Я побоювалась таких щіточок)) Особливо, хто чув про бренд самі бьюті))) Але даремно, пінка класна і щітка, як додатковий масаж, адже вона складається з таких грубих пластмасових полос, які легко промиваються. Склад гарний, я перевірила, то інградієнти досить непогані, також відсутній дешевий пав: Лаурил сульфат, якого всі так бояться. Очищення просто до скрипу, гарна пінка за свою ціну.

Я не фанат кремів, але це таке блаженство... він класний і довго тримає зволоження, має приємний ненав'язливий запах. Мені подобається реєнкарнація з крему в масло то шось , структура божественна😊

Я неможу передати, як мені приємно отримати такий бокс, він чудовий, дякую ❤️😊