Абрикосовий скраб для обличчя, а краще для тіла. Агресивний засіб із смачним ароматом.

Абрикосовий скраб для обличчя, а краще для тіла. Агресивний засіб із смачним ароматом.

Усім привіт🌿
Поділюся сьогодні враженнями про Скраб для обличчя очищувальний "Абрикосова кісточка" Чиста лінія.
Пакування: мягка туба, кришка відкручується, малюнки, написи нанесені на пластик. Зазначено, що продукт українського виробництва. Хоча, завжди думала, що це неадекватний сусід виробляв. Якщо знаєте, що і до чого в цьому питанні підкажіть.
Скраб: багато абразивних частинок, віримо виробнику, що абрикосових кісточок. Домішки зволожуючий речовин і ароматизатор, в складі зазначені і олії. Я відчуваю не аромат абрикос чистий, а більше схоже на нектарини. Він однозначно приємний.
Скрабуючі частинки жорсткі.
Я пам'ятаю, що в підлітковому віці користувалася цим скарбом на постійній основі, потім відійшов він. Ось знову купила, тому що пам'ятаю, що ефект чистої шкіри від нього був чудовий. Але зараз враження трішки інші. Він доволі агресивний. Однозначно користуватися один раз на тиждень, не частіше. Механічний вплив на шкіру інтенсивний. Частинки відчуваються, їх багато і вони не гладенькі. Знаю, що не радять використовувати скраби, механічне травмування шкіри і тд, але інколи це відчуття "дуже чисто" хочеться відчути. Тому раз в тиждень чи у два можу собі дозволити.
🍑
Але...цей скраб просто шикарний для тіла.🌶️ Я вже планую придбати у великому об'ємі. Для шкіри сідниць, ніг...такі приємні відчуття після нього, що всі попередні скраби, з позначкою для тіла, просто відпочивають. Спробуйте! В покупці повторюся, і не раз, і саме, як засіб для тіла, для обличчя оберу щось менш агресивне, або пілінг, теж гарно очищає.
🌿 В мене шкіра жирна і тому скраб Абрикосовий для такого типу підходить. Він справді дає відчуття гарного очищення, Шкіра ніби відполірована і дихає. Але і шкірне сало після такого очищення виділяється доволі швидко. Любите агресивне вмивання- вам сюди, але і врахуйте "не рекомендації" дерматологів.

Дякую за перегляд💕

Абрикосовий скраб для обличчя, а краще для тіла. Агресивний засіб із смачним ароматом.
Абрикосовий скраб для обличчя, а краще для тіла. Агресивний засіб із смачним ароматом.