Жучок 🐞

Порівнюю три олійки для губ

Порівнюю три олійки для губ

Почну з першого критерію порівняння - вигляд/колір на губах

Насправді всі трі олійки мають дуже приємні відтінки, на свотчах виглядає що від Clarins найсвітліша, але це не так. Вона з часом проявляє гарний рожевий відттінок - мабуть самий яскравий з усіх трьох і навіть коли її стерти то губки лишаються рожевенькі. 💖

+ добавляю свотчі

Clarins Lip Comfort Oil - 04 pitaya

MUA Makeup Academy Metamorphosis - plump it up mint

Essence JUICY GLOW JUICY BOMB - 05 cherry cheer

Порівнюю три олійки для губ
Порівнюю три олійки для губ
Порівнюю три олійки для губ
Порівнюю три олійки для губ
  • Безперечно фаворит по упакуванні це Clarins: широка кісточка неймовірно ніжна, та і сам флакон дуже стильний.
  • Упакування MUA трішки розчарувало бо з часом олійка стала протікати якшо тримати її в горизонтальному положенні, тому в сумку її не кладу. Проте, кісточка широка - це подобаєтьсся.
  • Аплікатор від Essence дуже тоненький, признатися чесно то не дуже зручно ним наносити.

Усі три олійки звічно на губах дуже приємні

Не скажу шо взагалі не липкі - але точно не критично по відчутті липкості.

Олійка від MUA дає відчуття холодку на губах - бо має що додатковий ефект збільшення як від пламперу - але це не пекуче відчуття а скоріше освіжаюче.

Найскравіше виражений аромат мабуть у олійки Essence - мені він подобається, але боюся що комусь може здатися такий запах трошки хімічним.

  • Essence брала за 70 гривень
  • MUA здається коштував близько 150
  • Clarins за 700

Так різниця в цінах досить велика, але не можу сказати що вважаю що Clarins не вартує своїх грошей. Думаю хороша ідея купити олійку від Essence і спробувати чи взагалі подобається такий продукт як олійка для губ, і якщо так то можна позволити собі і більше.

Поділіться чи користується олійками Ви, і якщо так то цікаво які ваші фаворити ❤️