Zera Khaibulaeva

Вітаміни для волосся Ellips

Вітаміни для волосся Ellips
Вітаміни для волосся Ellips

Вже напевно всі бачили ці ампули, які швидко стали популярні . Я їх побачила у клубі і почала помічати у магазинах .

І звісно, захотілось спробувати.

Вибір великий, але почала я саме з фіолетових, для фарбованого волосся. Додам для легшого пошуку вітамінки інших кольорів і призначення.

І я вам кажу одразу- я в захваті від результату користування цими капсулами .

Зазвичай, коли я мию голову і сушу природнім способом, то моє волосся має пушок, а точніше коротші волосинки починають стирчати. Тому я переважно сушу феном з термозаистом і вкладаю на браш, тоді волосся розсипчасте і лягає рівно.

Вітаміни для волосся Ellips
Вітаміни для волосся Ellips

Тепер детальніше про продукт.

Виробник:Індонезія

Упакування: блістер на 8 ампулок.

Зберігати в недоступному для діток місці!!!

Капсули гарні, як їстівні вітаміни.

Також є баночки на 50 штук.

Гарно, що є менші упаковки, можна спробувати і вирішити чи користуватися далі. А у маленьких магазинах взагалі поштучно продають. Правда виходить дорожче, але можна спробувати різні.

Як використовувати:

На упаковці є переклад українською. Все просто: відрізати кінчик ампули, нанести на долоню, потім рівномірно нанести на вологе волосся і висушити та вкласти феном.

Не рекомендується наносити на корені та шкіру голови.

Аромат: квітково-солодка композиція. Як на мене, трохи не мій аромат, можна було б і приємніше. Корейські аромати для мене трохи дивні☺️ Але він не бʼє у ніс, на волоссі більше відчуваю маску або парфум.

Консистенція: рідка, масляниста, але не важкі олії. Легко розподіляється по волоссю, зовсім не обтяжує і не склеює.

Одної карсули вистачить на довге волосся. Мені вистачає пів капсули.

Мені дуже сподобався ефект, волосся мʼяке, розгладжене, розсипчасте, блискуче.

Я однозначно хочу спробувати інші капсули і щиро рекомендую ☺️

Що по складу? До складу є питання, але я закриваю очі, мені подобається ефект.

У складі є і натуральні олії і силікони.

Cyclopentasiloxane-емолент, розчинник. Дає стабільність силіконовим емульсіям, гнучкість у виробництві та розробки рецептур.

Dimethiconol-силіконовий полімер, емолент, зволожувач.

Parfum-віддушка.

Tocopheryl Acetate-антиоксидант.Має вітамінну активність, проникаючи в глибокі шари епідермісу гідролізується у вітамін Е.

Helianthus

Annuus Seed Oil- олія соняшника.

Glycine Soja Oil-соєва олія.

Polysilicone-15-санскрін. Його схвалено до 10% як сонцезахисний фільтр у ЄС та більшості країн світу, за винятком Сполучених Штатів.

Retinyl Palmitate-складний ефір пальмітинової кислоти та вітаміну А.

Ascorbyl Palmitate-похідне аскорбінової та пальмітинової кислот, більш стійка форма аскорбінової кислоти.

Panthenyl Ethyl Ether- зволожувач.

Argania Spinosa

Kernel Oil-олія арганова.

Amodimethicone-емолент, забезпечує глибоке кондиціювання, відновлення структури пошкодженого волосся, термозахист, збереження кольору, надає блиску та сяйва волоссю.

Парфумування:Benzyl Salicylate,

Hexyl Cinnamal,

Linalool, Geraniol, Citronellol,

Limonene, Alpha-Isomethyl lonone, Eugenol, Benzyl Benzoate.