Daniela P

Маленькі подаруночки для моїх дівчат

Маленькі подаруночки для моїх дівчат

8 березня - чудове свято для всіх жінок🌷

Його вже безліч разів пробували відмінити, але все ж таки воно залишається з нами, тим паче це свято є і в інших країнах💚

Цей день завжди був якимось особливим для мене ще з дитинства...

Але на жаль, я виросла і доросле життя не таке прекрасне, як дитинство...

Так як 8 березня - це таке ніжне свято із такою жіночою енергетикою, я вирішила порадувати своїх подруг невеличкими подарунками...Хоч це і дрібничка, але приємно💕

І так для своїх любимих подружок, а їх в мене небагато, я замовила такі продукти:

  • масочка для обличчя із зеленим чаєм від Jigott - це мої улюблені масочки💚 особливо я їх люблю за те, що вони ідеально підходять для облиичя, не є великими, а ідеального розміру...
  • шампунь від Masil - безсульфатний з пробіотиками та яблучним оцтом у зручному упакуванні для подорожей💚
  • маска від Masil - для обʼєму волосся,особисто користувалась, мені сподобалась і також зручний формат💚
  • Олія чорного кмину для волосся від СHI - в цього бренду мені здається всі олійки класні, тому взяла на пробу такі💚
  • Відновлювальна сироватка для нігтів і кутикули SHAKYLAB - надзвичайно крутий склад і дуже класно зволожує кутикулу, взяла не тільки дівчатам, а і собі та сестрі.... приємний аромат, зручне упакування і крутий склад, без зайвих ароматизаторів, в складі тільки натуральні олійки💚 тепер це моя нова любов для нігтів😊

Нижче фото кожного продукту👇

Маленькі подаруночки для моїх дівчат
Маленькі подаруночки для моїх дівчат
Маленькі подаруночки для моїх дівчат
Маленькі подаруночки для моїх дівчат
Маленькі подаруночки для моїх дівчат