ДАРÍЯ КÓВАЧ

ТЕСТЕРИ? ПРОБНИКИ? ЧОМУ Я ЇХ НЕ ЛЮБЛЮ?

ТЕСТЕРИ? ПРОБНИКИ? ЧОМУ Я ЇХ НЕ ЛЮБЛЮ?

Чому ж я не люблю пробники? Так, це зручно. Можна протестувати бажаний продукт перед покупкою повного розміру. Але

Я не люблю подарункові пробники, тому що були вже неприємні випадки.

Але.. цього разу я все ж наважилась спробувати знов

Отже, що ж сьогодні на тестуванні?

Пробник, який справді вразив мене..але чи приємно?)

Отже, у мене в руках пілінг-скатка. Я вперше тестую такий продукт. завдяки їй можна вирівняти колір обличчя і очистити пори

З приводу складу? Він доволі цікавий і хороший

Один із ключових елементів у складі – особливий фермент протеаза, який розщеплює білкові сполуки, тим самим очищаючи шкіру від мертвих клітин та «білкового сміття». Протеаза працює на поверхні шкіри, послаблюючи зчеплення корнеоцитів шляхом руйнування структурних хімічних зв'язків десмосом та полегшуючи відлущування рогових лусочок. Мікрокристаліки целюлози у складі, немов м'яка гумка, підхоплюють відлущені частинки, сприяючи їх видаленню з поверхні шкіри.

То ж, пілінг-скатка дбайливо очищає, повністю видаляючи ороговілі клітини шкіри, надлишки жиру. Завдяки екстракту кори сосни, що міститься у складі, пілінг надає делікатну заспокійливу дію.

Важливу роль у складі також відіграють і особливі стовбурові клітини, які отримують з пагонів рослин. Саме ці компоненти на клітинному рівні запускають і природним чином прискорюють процеси регенерації, сприяють помітному покращенню відтінку шкіри та вирівнюванню її фактури.

Повний склад має ось такий вигляд

Water, Cellulose, Alcohol, Ceteareth-12, Butylene Glycol, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, Carbomer, Protease, 1,2-Hex anediol, Nicotinoyl Dipep tide-23, Arginine, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Pota ssium Sorbate, Potassium Hydroxide, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Абсолютно безпечний окрім одного компоненту

Potassium Hydroxide- це луг. У високих концентраціях викликає подразнення та почервоніння шкіри

Використання і враження

Пробника мені вистачило на 4 рази

Дуже не звичний продукт, максимально цікавий

Спочатку при витисканні це засіб рідкої консистенції з мілкими крупинками

Але при нанесенні відбувається магія і засіб починає скочуватись, тим самим прибираючи бруд і очищуючи обличчя максимально

Відчуття комфортні, жодного неприємного враження у мене не було

Шкіра після використання мʼяка, пружна, гладка. Мені здалось ніби стара шкіру зняли і тепер у мене нова.

За декілька використань тон трохи став рівномірнішим і шкіра відчутно покращилась

Не впевнена, що придбала б для використання на постійній основі, але інколи брати мініатюру, точно буду

2.5 мл 15 грн (на 4 рази)

25 мл 130-180 грн

160 мл 750-900 грн

То ж спробувати точно варто, можу радити всім, бо виробник зазначає, що підійде для всіх типів шкіри

Корейська косметика якісна і дієва

Спробувала але не повторю ніколи?

Я скептично відношусь до доглядової косметики від Loreal і garnier

А доглядовий бокс garnier з вітаміном с дуже висушив мою шкіру

Тому я переживала, але все ж спробувала

Одразу скажу, враження у мене ніякі. Бо сироватки для мене з розряду «фух, не висипало, ура»

Я справді не знаю які можуть бути враження за декілька використань. Бо сироватка-це продукт накопичувальної дії. А тимпаче, вона анти ікова і рекомендується з 30+

Мені ще дуже рано її використовувати і ефекту я не заціню

По відчуттям вона непогана, залишає липкість але не надовго, не стягує, нема відчуття плівки

Дуже рідка і прозора

Її властивості, які обіцяють:

- призначена для жінок після 30 років;
- підійде для всіх типів шкіри;
- у складі 0,5 % макрогіалурнової кислоти, що активно розгладжує зморшки;
- 1 % мікрогіалуронової кислоти підвищує пружність і гладкість шкіри;
- інтенсивно омолоджує епідерміс;
- стимулює регенерацію клітин;
- легка консистенція швидко всотується;
- не залишає на шкірі липкості (все ж таки трохи залишає але ненадовго)

Склад:

AQUA / WATER, GLYCERIN, HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ADIC, SODIUM HYLURONATE, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, DISODIUM EDTA, SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT, ASCORBYL GLYCOSIDE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PENTYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRGAGRANCE.

В складі одні спирти)) Тому я і не люблю засоби цих брендів, бо крутого складу можна не чекати. Але! Тут нема силікону і мінеральної олії, мене не висипало і це вже перемога.

Але звичайно я не придбаю зараз, навряд придбаю і коли прийде час

Та мені подобається флакон в повному розмірі

30 мл 450 - 680грн

Ось такі у мене враження)

Обіймаю💌