Vikulyk

Я в захваті від цього крему для рук

Я в захваті від цього крему для рук

Наче просто крем для рук, але ще жоден з них не дарував стільки емоцій, починаючи від упакування, продовжуючи гарний ароматом і звичайно тут присутній класний поживний догляд. Це не бюджетний варіант, але напевне можу назвати його своїм улюбленим кремом для рук😍

Я в захваті від цього крему для рук

Кремчик приходить в стильній коробці трикутної форми, як і всі продукти Hedonic. Сама туба теж розміщена в гарній коробочці лавандового відтінку, яка ось так відкривається і там знаходиться справжній скарб.

Для того, щоб ви максимально змогли використати продукт до коробки прикріплений ключик.

Що на мою думку досить зручно, адже з тюбика такого формату добити до кінця засіб буває непросто.

Крем дуже поживний, шкіра після використання м'яка і шовковиста, ефект тримається до ранку.

Кремчик не зразу вбирається, проте добре живить шкіру, вона приємна і ніжна на дотик.

Він прям крутий в плані зволоження❤️

Консистенція середньої густини, кремчик не стікає і не лягає комочками.

Серед доглядових складників присутні: алатоїн, олія ши, сквалан, пантенол, екстракт алое, вітамін е і ще багато інших.

Аромат дуже приємний і стійкий, пахне квітами.

Висновок в мене дуже простий: крем шикарний, дуже поживний і добре зволожує, я в захваті.

П.С. За реквізити для фото (квіточки) дякую Кузя Ю-а 😘