Mandarinka

Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?

Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?

Вітаю! Я вже переконалась що LN Pro робить дійсно якісні дуохроми, оскільки скористалась їх рідкими тінями для повік, саме тому вирішила придбати і палетку LN Pro multi-finish eyeshadow palette 402 dusty. Тут буде все відеоогляд + свотчі + мої макіяжі, оскільки хотіла зробити цей відгук максимально інформативним.

Я вже дивилась на цю палетку, але мене відмовили її придбавати через ціну - типу дешеве і може бути небезпечним. Я не придбала і довго себе картала, а потім побачила її в продажі і вирішила, що треба брати.

Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?
Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?
Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?
Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?
Бюджетна палетка тіней LN Pro: чи може бути якість за таку смішну ціну?

Коробочка надійна, була запакована в додаткову захисну плівку. Сама палетка відкривається доволі туго - особливо перші рази, насилу відкрила. Саме тому на відео у мене вона одразу привідкрита 😅

Те, через що я в принципі її і купувала. Тут аж 4 шимера дуохроми!

  1. Рожево-зелений: надзвичайно яскравий і супер ніжний. Ідеально підходить для куточка (хоча кого я обманюю у мене він йшов поверх всього).
  2. Коричнево-рожево-бордовий: він найменш дає дуаохром, скоріше просто блискітки, але класні.
  3. Блакитно-рожево-коричневий: дуже ніжний, не такий яскравий, як рідкі тіні від LN Pro, які я вже згадувала. Якщо хочете чогось більш насиченого, вам сюди: https://club.makeup.com.ua/post/30150/
  4. Коричнево-зелені - це моє найбільш улюблене поєднання. Якщо будуть такі ж рідкі - з радістю придбаю.

По шимерах висновки такі:

⭐ Дуже осипаються при нанесенні

⭐ Не дуже добре передають колір, хочеться їх наслоювати і наслоювати, щоб отримати більш насичений колір.

⭐ Чи в захваті я від них? Однозначно так! Краще наносити вологим методом, тоді з ними легше працювати.

Матові кольори: вони для мене фон для створення образів, дуже базові кольори як на мене. Також не дуже насичені, треба наслоювати і приспособитись у використанні.

Загалом я брала палетку саме заради дуохромів і залишилась максимально задоволена. З палеткою не дуже просто працювати, але кольори того варті. Хочете більш яскравого і насиченого? Тоді краще звернути увагу на рідкі тіні.

Я ж палеткою дуже задоволена і постійно намагаюсь експериментувати з нею. Для мене вона 5/5.

_____