SomovaFM

Shine bright like a diamond | Sinart Highlighterpro

Shine bright like a diamond | Sinart Highlighterpro
Shine bright like a diamond | Sinart Highlighterpro

SINART - це Український бренд декоративної косметики. Виготовляє 100% веганську продукцію та підтримує статус сruelty-free🐇

А я не змогла втриматись від цих блискіток 🤩

Хайлайтер запакован в елегантну чорну коробочку, в середині якій чорна шайбочка з логотипом бренду. Футляр має всередині дзеркальце, що зручно, якщо брати його з собою. Легко відривається та легко закривається. Складається відчуття ніби кришка на магніті з основою, бо у відкритому стані кришка гарно тримає своє положення, а лише за пару см до основи - легко захлопується.

Відкривши кришку, всередині, я побачила скарб, діамант. Сяйво, яке зачаровує. Мені навіть в якийсь момент стало шкода його використовувати, на стільки він гарний.

Shine bright like a diamond | Sinart Highlighterpro
Shine bright like a diamond | Sinart Highlighterpro

Highlighterpro гарно утрамбован і має випресовану назву бренду. Текстура приємна, наноситься наче шовк. Він не розпиляється, коли набираєш його пальчиком або пензликом. На обличчі не відчувається взагалі, це якась невагома структура. Спаркли дуже дрібні, за рахунок чого мерехтіння виглядає ніжно. Хайлайтер легко тушується, не осипаючись, не скочується впродовж дня та точно протримається аж до вечора.

У мене відтінок H3 - золотисте сяйво з переливами рожевого. Тільки відкривши футляр на сонечку, одразу побачила це ніжне мерехтіння рожевого, хоча в око рожеві спаркли не впадають, на стільки вони дріб'язкі. Відтінок перевершив усі мої очікування.

Хайлайтер наношу на вилиці та влітку полюбляю наносити його на ключиці. З ним точно булу сяяти в софітах🙌

Полюбляю наносити хайлайтер пальчиком, для повсякденного життя мені вистачає одного мазку, для фото зробила два, щоб краще передати його сяйво.