Інна ✨

Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03

Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03
Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03

Ніяк не можу зупинитися та перестати скупляти усяки рідки/кремові рум'яна, тому не буду акцентувати, яка це вже баночка у моеї колекціі. Але це виявилось так красиво та якісно, що тепер я хочу скупити усі відтінки!

Придбала я Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03 у магазини *А* за 49 гривень. У лінійці представлені 4 відтінки, але тестерів немає. Я вибрала самий нейтральний на мій смак - рожево-персиковий, якій пасуватиме до більшості макіяжів.

Пакування максимально схоже на рум'яшки з коленціі Lamel Flamy - пластикова баночка з кришкою. Текстура, доречі, теж дуже схожа - це та сама моя улюблена CREAM-TO-POWDER, яка добре наноситься та розтушовується пензлем, спонжем або пальчиками, фіксується на обличчі та не потребує додаткового закріплення пудрою. Гарно наноситься на тональний крем або просто на пудру чі лице без будь-якого покриття, тому підійде навіть тим, хто любить робити макіяж без макіяжу. Відтінок дуже красивий, свіжий, весняний та неочікувано він виявился максимально близкім до моих улюблених рум'ян Maybelline Dream Matte Blush, яки давно зняли з виробництва, але я і досі вважаю, що то була просто ідеальна текстура!

Тож мені мультитаскер дуже сподобався! Користуюсь вже пару тижнів і з моєю шкірою все в порядку, не було ніяких реакцій, хоча я алергик. Навіть є питання, як за таку маленьку вартість вдалося зробити такій гарний за всіма параметрами продукт, бо я досі у захваті від рум'яшек з колекціі Lamel Flamy, але там всього 2 відтінка і ціна у 4 рази вища за Lovit. Втримуюсь з останних сил, щоб не скупити ще 3 відтінки, бо це реально просто знахідка!

Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03
Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03
Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03
Мультитаскер для обличчя 3in1 Lovit у відтінку 03