ksnklb

Мультитаскер Unico

Мультитаскер Unico

Нарешті я готова розповісти про цей цікавий засіб.

За цю цікавинку дякую чудовій Oli Seagull 💕.

Мультитаскер Unico

Сам продукт поміщений у маленьку кругу шайбочку, заявлений об'єм 7g. Кришечка металева, на ній лого бренду – відбиток пальця та назва, відбиток відчутний тактильно. Основа зроблена з товстого скла, воно надійне. Знизу є наклейка з мінімумом інформації. Всередині кришечки є м'яка підкладка.
Усе закривається дуже надійно.
І саме ця тара мені дуже подобається, вона зручна, компактна, виглядає стильно. Можна легко закинути навіть у маленьку кишеньку.

Всередині він – мультитаскер. Саме в цьому продукті це: рум'яна, помада та тіні.
Конситеція тверда, трішки відчуваються грудочки, можливо з часом вона змінюється.
По-ідеї, завдяки теплу пальців, засіб має підтанути і набиратись та наноситись саме пальцем.
Так воно і відчувається, хоча Unico вже створив для цього засобу і пензлі.

Цей відтінок світлий, природній, нюдовий, на мені відкривається з рожевинкою, якраз той самий відтінок попелястої троянди.
Аромат косметично-помадовий, саме такий аромат має більшість помад.

Оскільки Unico кажуть, що можна регулювати насиченість макіяжу, то тут є два варіанти.
Перший варіант освіжає, такий з легкою рожевинкою.
Другий варіант вже яскравіший.
Обидва варіанти я наносила пальцями, адже така філософія цього засобу. Та можна наносити пензликами.

Лежить як звичайна помада, тут нічого нового, такі помади існували завжди і були доступні.
Не перекриває нерівності, є легка біла риска, але в мене не особливо скочувався. Ну лежить просто на губах як звичайна помада. Не зволожує, та не сушить.
Відчувається цей засіб на губах трохи легшим, ніж помада.
На губах мені не особливо подобається, адже тут хочеться чіткішого контуру.

Оскільки рум'янами я не користуюсь, то особливостей багато не виділю. Можу сказати, що наноситься легко, зручно, на обличчі не відчувається.
Освіжає образ.

Тут мені подобається найбільше.
На повіках практично не відчувається, не скочується, просто легко лежить і все. Дає гарний відтінок та підкреслює колір очей.
Не викликав дискомфорту, печіння чи втоми.

1 фото: після нанесення; 2 фото: через дві години; 3 фото: через вісім годин.

Найменша стійкість мультитаскера у якості рум'ян, він сходить першим, але не скочується, ніби залишається якись відтінок, але вже не видно цього рум'янцю.
На губах тримається як звичайна помада, через кілька годин починає сходити зі слизової. Чай може пережити, але не більше.
На повіках стійкість найкраща, у мене навіть не скочується, тримається довго та поступово сходить.

Через компактний формат цього засобу, цей макіяж можна легко і швидко відновити, для цього потрібні лише чисті ручки 😉.

Склад у цьому засобі може бути дуже важливим фактором для вибору, адже виробник позиціонує структуру засобу, як ту, що буде імітувати шкірний себум, а отже мати позитивний вплив на шкіру та не шкодити їй. Особливо це позитивно звучить для ніжної шкіри повік.
Загалом, склад безпечний, та краще мультитаскер змивати міцелярною водою.

Батер Ши – емолент, живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає шкіру від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну активність і регенеруючі властивості.
Олія Макадамії – чудовий емолент, покращує еластичність шкіри, надає регенеруючу дію.
Диоксид Титану – УФ фільтр, використовують його ще як білий пігмент.
Міка – мінерал, що відноситься до групи шаруватих силікатів, перламутровий пігмент.
Оксид Заліза – натуральний пігмент, що забезпечує гаму різноманітних відтінків, наближених до природних.
Олія Рисових Висівок – пом'якшувальний та вологоутримуючий компонент.
Карнаубський Віск – рослинний віск, у декоративній косметиці його додають, щоб підвищити температуру плавлення, твердість, надає блиску.
Канделільський Віск – альтернатива бджолиному воску, він запобігає втраті вологи та згущує формулу.
Каприлік/Капрік Тригліцериди – Пом'якшують шкіру, не залишаючи важкого жирного відчуття, покращують сенсорні характеристики, розтікання продукту, мають зволожуючу здатність, усувають відчуття сухості.
Цетеариловий Спирт – структуроутворювач, розчинник, емульгатор.
Віск Рисових Висівок – має кондиціонуючі властивості.