Марія Bondar

Парфумований спрей українського виробництва Rebellion Columba

Парфумований спрей українського виробництва Rebellion Columba

Всмі привіт! Сьогодні знову огляд на аромати. А саме, на парфумованний спрей міст від Rebellion.

В мене маленький пробник спрей . Об'ємом 8мл. Його досить нормально вистачає щоб затестити і зрозуміти чи підходить вам спрей. А ще красно новити у сумочці і обновляти. Адже як на мене це досить не стійкий міст. Але це і не парфуми щоб триматися довго. В мене він тримається до пів години що на шкірі що на одязі. Аромат сам класний, квітновий, фруктовий, ніжний але не дико приторний. Мені подобається, якщо булаб краща стійкість було б гарно взяти повний флакон.

А ще він з шиммером. Як на мене цей шиммер тільки для краси у флаконі. Бо на шкірі його взагалі не видно. Але у флаконі це виглядає як магія) Шиммер осідає і його потрібно стряхувати, щоб було гарно.

Як на мене це досить легкий не поганий міст. На літо чи всену дуже милий. А ще великий плюс, що це український виробник. І як написано на сайті мейкапу - прем'єра аромату відбулася аж у 2000 році. Тобто уже 24 роки аромат на плаву, і його купують. Це доказує його класніть у сімействі містів і ароматів.

Прем’єра аромату: 2000
Зроблено в: Україна
Тип аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: Папороть, Фрукти, Чорна смородина
Нота серця: Конвалія, Троянда
Кінцева нота: Боби тонка, Мускус

Парфумований спрей українського виробництва Rebellion Columba
Парфумований спрей українського виробництва Rebellion Columba
Парфумований спрей українського виробництва Rebellion Columba