Anna Volkova

#moneyfordailymakeup

#moneyfordailymakeup

Побачила цей челендж від SomovaFM

Я б раніше ніколи не наважилася рахувати скільки там грошей виходить, але мені теж дуже стало цікаво, скільки ж я витрачаю на свій повсякденний макіяж🤔

Ціни дивлюся у мейкап по яким купляла!

  • Тон

ББ крем - Missha Perfect Cover BB Cream SPF42/PA++ Moisturized Complexion - колір 21 = 465

Кушон - Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++ - колір 21 ( у мене він зараз замість консилеру) = 362

Пудра - L'Oreal Paris True Match Super Blendable Powder - колір 2R/2C ( не дуже гарна пудра, але якщо трошки наносити то можна жити) = 397

Румʼяна для обличчя - LAMEL Make Up BB Blush - колір 402 = 264

  • Брови

Туш для брів - L`Oréal Paris Infallible 24H Brows - колір 105 Brunette = 293

Олівець - L'Oreal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil - колір 5.0 Brunette ( ще люблю малювати ним стрілки, у нього дуже зручна форма) = 289

  • Очі

Туш - Maybelline New York Lash Sensational Sky High - колір Brown ( супер колір, на чорні туші тепер навіть не дивлюсь) = 291

Тіні - LAMEL Make Up Maad Eyes Eyeshadow - колір 404 Dark Chocolate = 127

  • Губи

Бальзам - Carmex Lip Balm - Ананас і м'ята ( без нього не можу і дня) = 132

Олівець для губ - LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner - колір 410 = 70

  • Інше

Пензлик для контурингу - F05 Topface = 138

Пензлик для тіней - F14 Topface = 83

Спонж для макіяжу - коричневий, BG318 Bogenia = 111

Поки писала була в шоці, скільки всього я використовую, макіяж займає максимум 10 хвилин, а косметики наче на декілька годин😅

Єдине тішить, що всі засоби не закінчуються кожного місяця, а деякі живуть по пів року і навіть більше!

Ну що все разом вийшло 2937 грн. В принципі не так і багато, подивилася що багато засобів зараз коштують навіть трішки дешевше.

Фарбуюсь я не кожен день, приблизно 3 рази на тиждень, та звісно виключаю з ціни усі пензлики (вони точно живуть дуже довго), і вистачає мені косметики приблизно на 4 місяці і, отже ціна макіяжу за день виходить…. 54,27 на день

Так сподіваюсь з підрахунками все добре, вийшло не багато але й не мало!