Ирина ❤️

Ламелярна вода для надання блиску волоссю

Ламелярна вода для надання блиску волоссю

Вперше цей бренд я побачила у майстра в салоні (це професійна лінійка з США) у неї був шампунь, кондиціонер та спрей для прикореневого об'єму, мені тоді дуже сподобався ефект на моєму волоссі, і я замовила собі на makeup теж ці засоби+маску та ламелярну воду

Шампунь для надання об'єму тонкому волоссю

Matrix High Amplify Shampoo, Професійна крем-маска для глибокого живлення волосся

Matrix Total Results Pro Solutionist Total Treat, Прикореневий спрей для надання об'єму тонкому волоссю

Matrix High Amplify Wonder Boost Root Lifter

Раніше я ніколи не чула про ламелярну воду для волосся і мені стало цікаво спробувати цей засіб.

Моє волосся натуральне, пряме, не пористе, довжини трохи нижче плечей

Особливості Matrix Total Results High Amplify Shine Rinse:

- протеїни пшениці у складі засобу пом'якшують волосся;

– підходить для тонкого волосся;

- підсилює блиск всього за 8 секунд;

– не містить силіконів;

– підходить для використання замість кондиціонера для тонкого волосся;

- полегшує розчісування;

– економічно витрачається;

- зручна у застосуванні;

– для індивідуального та професійного застосування.

Після очищення волосся шампунем прибираю зайву вологу рушником і наношу засіб від середини довжини до кінчиків. На одне застосування потрібно 10-20 мл залежно від довжини та густини волосся. На мою довжину достатньо до 10мл. Залишаю на волоссі на 8 секунд, після чого ретельно змиваю. Після нанесення волосся ніби трохи нагрівається. Я не використовую постійно, тільки коли поспішаю і немає часу наносити кондиціонер або маску, так як цьому засобу дійсно достатньо 8 секунд, якщо тримати довше, я не помітила що ефект змінювався.

Цей асіб миттєво розгладжує волосся, полегшує розчісування, моє волосся стає м'яким.

Не можу сказати що бачу якийсь сильний блиск від цього засобу, але для мене у нього інший великий плюс, це його аромат!!! Вже тільки через нього я щоразу готова повторювати покупку цього засобу ( можливо якщо обполіскувати волосся оцтом результат буде такий самий)

Для мене важливий аромат засобів, якими я користуюся, і якщо він мені не сподобається, я можу взагалі не користуватися засобом. Цей же аромат для мене просто 🔥

Можливо це буде не найпотрібніший засіб для вас з урахуванням його вартості, і вам цілком достатньо кондиціонера або маски, але якщо є можливість, я б рекомендувала спробувати, тим більше всього 8 секунд, коли поспішайте!

Ламелярна вода для надання блиску волоссю