SomovaFM

Bless Beauty | Lip's Focus Pencil

Bless Beauty | Lip's Focus Pencil
Bless Beauty | Lip's Focus Pencil
Bless Beauty | Lip's Focus Pencil

Олівців багато не буває, і це ще один продукт на який я почала звертати увагу через спільноту. Я вже розказувала про свою знахідку від бренду Bless Beauty- блиск для губ від цього бренду - https://club.makeup.com.ua/post/32728.

А тепер показую вам нашумівший в тікітоке олівець для губ від цього ж бренду.

Lip's Focus Pencil гарно оформлений, має матове покриття із стильними білими написами бренду. В руці невагомий, зручно тримати.

Структура в олівця плотна, за рахунок чого його легко точити та промальовувати контур. Наноситься він гладко, не сушить та не дряпає вуста. Дає матовий фініш.

Олівцем переважно промальовую контур, інколи можу трохи більше замалювати губи, але для мене це трохи суховато, тому зверху завжди перекриваю бальзамом або блиском.

У мене 03 відтінок Tea Rose, такий теплий рожевий. Він ідеально підходить під мій власний відтінок губ.

Доречі, до нього ідеально підходить їхній Glow Lip Filler, який маю у 10 відтінку. Прям ідеальне комбо.

Стійкість в олівця гарна, але й не треба стирати губи в кров, щоб його змити, міцелярна пінка або гідрофільна олійка справляться з легкістю.