Demchenko Alina

І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel

І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel

Момент коли я познайомилась з брендом, пам'ятаю як зараз : гарне акування одразу привернуло мою увагу, а новина про те що це Укрїнський бренд, перевернуло моє сприйняття про Українську косметику. Першим же продуктом для мене став рожевенький прозорий гель для брів. В ньому поєднувалось все що повинно входити в ідеальий продукт : гарна стійкість, відсутність білого нальоту , відсутність алергічної реакції та будь якої шкоди для брів, не відчувався на бровах і шкірі. Єдине що мені в ньому не подобалось - велика щіточка.

І що я бачу ? НОВИЙ ГЕЛЬ ВІД ГЕДОНІКА, ДЕ ЩЕ БІЛЬША СТІЙКІСТЬ І МАЛЕНЬКА ЩІТОЧКА. Не протестувати - я не могла . Цей гель обіцяв нам ще більшу фіксацію, чого чесно кажучи я навіть трошки побоювалась. Боялась сильно склеєних брівок, складного демакіяжу чи дискомфорту .

Hollywood Call Brow Gel має класичний дизайн бренду, але замість матоого пакування - тут щось космічне, з металевим відблиском. Виглядає доволі футуристично в тандемі з їх трикутною коробкою. Сам дизайн вже показує що це щось круте. Але шикарне пакування дизайн це не головне.

Маленька щіточка, прекрасно дорзує продукт, "видаючи" ту кількість, яка як раз і необхідна на оформлення брів. Вона дуже зручна, особливо для "хвостика" і тим паче для акуратного оформлення "голівки" . Продукт гарно поєднується з олівцем, але з тінями треба бути більш обережно ( це не проблема гелю, це проблема тіней).

Гель ІДЕАЛЬНО фіксує брови і взагалі не відчувається на шкірі. Білого нальоті - теж нема. Не можу згадати по стійкості рожевий, але мені здається що цей більш стійкий, навіть з одного шару ( я наношу тільки в одно сторону гель, а не як правильно - з двох сторін) . Оформленні брови виглядають максимально природньо і продукт не відчувається на шкірі. Він не тріскається ( чим грішать деякі супер стійкі продукти) і тримається весь день. При тому активна міміка ніяк не впливає і не робить брови чимось інородним на обличчі.

Демакіяж виявився простішим а ніж я думала : або міцелярка , або гідрофільна олія. Міцелярний гель і гідрофільний гель - трошки гірше справились задачею. Звичайна вода - не змиє продукт. Тож я думаю що спека, дощ, сніг і вітер - для цього гелю пустяк.

І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel
І у вітер і у дощ: Hedonic Hollywood Call Brow Gel