Ганночка Тетяна

Пінка від Farmstay з деревним вугіллям

Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям

Для вмивання обличчя я використовую виключно корейські пінки. Від Farmstay пробувала багато різних, деякі купувала повторно (особливо подобається киснева). З деревним вугіллям придбала вперше.

Засіб має великий об'єм, який складає 200 мл.

Туба з м'якого пластику, з відкидною кришкою, що дуже зручно.

Саме із-за деревного вугілля пінка має трохи незвичний колір з сіруватим відтінком, але з характерним перламутром. По консистенції нагадує більшість інших від даного виробника, в міру густа і щільна.

Аромат виражений слабо, він для мене нейтральний. Віддушка схожа на засоби з деревним вугіллям , які я використовувала раніше у будь яких інших "формах", але вона не інтенсивна і зовсім ненав'язлива, не викликає певних емоцій що до її сприйняття.

Пінку я використовую в парі з силіконовою щіточкою, яка при масажі гарно її взбиває і дає бажану об'ємну піну. Навіть з малої кількості виходить пишна і м'яка піна.

В процесі вмивання відчуття дуже приємні. Засіб не викликає печіння, чи інших нюансів з боку шкіри. Пінка ефективно очищує шкіру від себуму, бруду і залишків косметики, при цьому діє бережно і не агресивно.

Змивається легко, не залишаючи плівки. Після вмивання я не відчуваю дискомфорту, обличчя не стягнуте і шкіра не пересушена. Є відчуття чистоти, свіжості, шкіра виглядає матовою, на дотик приємна.

В цілому, пінка мені сподобалась, можливо колись придбаю повторно, не одразу, бо люблю пробувати щось нове. В моєму власному рейтингу пінок від Farmstay ця займає гідну позицію, але є і такі, які більше підкорили саме ідентичними функціями, але більш яскравим і привабливим ароматом.

Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям
Пінка від Farmstay з деревним вугіллям