Ирина ❤️

Очищувальна маска з екстрактом троянди та гіалуроновою кислотою

Очищувальна маска з екстрактом троянди та гіалуроновою кислотою

Моя шкіра нормального типу, без прищів і лущення, починають з'являтися перші дрібні зморшки під очима та на лобі. На крилах носа є трохи куперозу. Іноді може зʼявитися одинокий прищик

Маска э в объємі 125мл та мініатюра тубі 30мл, що дуже зручно, можна спробувати різні, а потім купити в повному розмірі ту, що сподобається більше

Очищаюча маска з екстрактом троянди та гіалуроновою кислотою від корейського бренду Mary & May – це ідеально збалансована основа з каоліну та бентоніту, яка притягує та поглинає надлишки жиру та забруднень, роблячи вашу шкіру чистою. Завдяки збагаченому натуральними екстрактами складу засіб має чудовий заспокійливий ефект. Формула маски містить подрібнені пелюстки французьких троянд, воду дамаської троянди та кілька типів гіалуронової кислоти, поєднання яких є джерелом неймовірного зволоження та відновлення. Наче ніжне суфле, консистенція маски легко змивається водою, залишаючи шкіру свіжою, зволоженою та м'якою, без натяку на сухість чи стягнутість.

Особливості Mary & May Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack:

- пелюстки французької троянди, екстракт азіатської центели мають заспокійливий ефект;

– вода дамаської троянди знімає дискомфорт, роздратування, дрібні запалення;

- 6 видів гіалуронової кислоти забезпечують тривале зволоження;

- Ніжна кремова консистенція не стягує шкіру, легко змивається водою;

- Екстракт інжиру усуває лущення, пом'якшує шкірний покрив;

– пантенол та кераміди покращують бар'єрні функції;

- Каолін допомагає витягувати забруднення з пір.

Маска маэ чудовий склад та легкий косметичний аромат, після нанесення на шкірі він практично не відчувається

Рожевого кольору, має частинки пелюстків всередині. Маска чудово розподіляються по шкірі, наношу тонким шаром, тому витрата досить економна. Її зручно наносити силіконовим пензликом Puffic Fashion або Cosmo Shop. Десь через 10 хвилин, маска підсихає (не так сильно як буває з іншими глиняними масками) але все одно починає трохи стягувати шкіру, так що краще не перетримувати більше рекомендованого часу.

Вологу из шкіри маска не витягє, як це можуть робити інши глиняні маски.

Змивається нормально , щоб змити швидше іноді користуюся силіконовою щіточкою Sleek Shine або Puffic Fashion , але можна змивати і просто руками.

Після неї моя шкіра очищена, мʼяка, гладка та зволожена. Після змивання наношу тонер, сироватки/крем наношу за настроєм, почуття стягнутості після маски у мене на шкірі немає

Хоч у масок опис і склад різні, але ефект моєї шкірі вони дають приблизно однаковий.

Mary & May має ще 3 інші глиняні маски:

Заспокійлива маска Cica Tea Tree Soothing Wash Off Pack 🌱 https://club.makeup.com.ua/post/33370/

Антиоксидантна глиняна маска для обличчя з ожиною

Blackberry Complex Glow Wash Off Mask 🫐 https://club.makeup.com.ua/post/32966/

Маска для вирівнювання тону шкіри з ніацинамідом Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack 🍋

Інші засоби Mary&May з трояндою: Міст-сироватка з екстрактом троянди та колагеном Mary & May Marine Rose Collagen Mist Serum

Мої засоби Mary&May https://club.makeup.com.ua/post/32404/

Очищувальна маска з екстрактом троянди та гіалуроновою кислотою