Mila Masiukova

Клей для брів.. Точніше гель для волосся, який всі використовують для брів

Клей для брів.. Точніше гель для волосся, який всі використовують для брів

Мені здається, що цього гелю, якщо використовувати його лише для фіксації брів - вистачить на вічність :)

Про його характеристики вже сказали все до мене. Я скажу лише - від дійсно дуже крутий, фіксує брови наче клей.

Тримається цілий день. Навіть жорсткі та неслухняні волоски з ним лягають куди треба.

Білих слідів не залишає, але я проходжусь ще ватною паличкою, щоб забрати надлишок гелю.

Чуть підсушує шкіру брів, але цим грішать багато гелів. Просто не забуваємо ввечері наносити крем і на цю зону.

Клей для брів.. Точніше гель для волосся, який всі використовують для брів
Клей для брів.. Точніше гель для волосся, який всі використовують для брів

Лайфхак, як і обіцяла..

Беремо старий гель для брів, який вже закінчився (або майже закінчився). Знімаємо за допомогою ножа обмежувач і все ретельно промиваємо. Я використовувала міцелярну водичку і теплу воду.

Потім, коли все висохло, беремо одноразовий кондитерський мішок або пакет. Наповнюємо його гелем (але беріть менше, ніж я, не переоцінюйте об'єм флакону), зрізаємо кінчик, наповнюємо ємність з під старого гелю.

Закриваємо обмежувачем - готово, можна користуватись вдома і брати в поїздки :)

Якщо ви досі вагаєтесь чи купувати його, то не вагайтесь - це ідеальний гель для брів, та ще й з дуже приємною ціною :)