Швець Карина🤍

#SailorMoonBdayParty

#SailorMoonBdayParty
#SailorMoonBdayParty

Катюшо, мої щирі вітання тобі! Щастя, здоровʼя, миру і безмежної любові, натхненні і тільки класних і робочих баночок 💓

Нехай всі твої плани вдаються і цей день буде чарівним!

Катя запропонувала мені долучитися до челенджу і зробити такий мейк в стилі Сейлор Мун) щоб ви розуміли, аніме я взагалі не дивилась ніколи і ніякого, тож розуміння що робити було приблизно 0,1% (ну бо десь колись я щось чула про Сейлор).

В підсумку вирішила взяти за основу образ Сейлор Уран💙

Шкода, що не видно мого хайлайтеру, який я прямо ну максимально щедро наносила на все-все обличчя і на ключиці🥲 (я не гола, якщо що🤣)

🪐тон - суміш Holika Clearing BB + CC Lumene

🪐закріплюємо пудрою від українського бренду Sweet Lemon

🪐контурінг - тут використовувала палетку від LN Pro у відтінку 01 (мішала контур + бронзер і румʼяна). Румʼян було не видно теж, хоча наносила щедро ))))) тому довелось трішки підшаманити (майстер фотошопу🗿)

🪐брови закріплюємо тушшю Essence і зверху Got2be

🪐хайлайтер - щедро намалювалась палеткою від Glambee Galaxy , а на вилиці ще додавала золотавий відтінок тіней з палетки для очей

🪐очі - шикарна база Malu Wilz

🪐 гелевий олівець Glambee

🪐блискітки - з палетки LN Pro Candy

🪐туш - чорна Патрісія Ледо, але в ідеалі я б тут нижні вії профарбувала би щедро синьою тушшю, але в мене такої нема

🪐додатково вирішила зробити стрілочку на верхній повіці дуохромним олівцем Glambee 02

🪐губи - vinyl ink - мій улюблений відтінок 20 Coy, а зверху додала той же колір дуохрому Glambee

🪐 півмісяць на лобі - я його ледь намалювала 😂 в мене взагалі немає здібностей до малювання, мені от складно провести навіть рівну лінію, серйозно))) художні навички в мене на рівні дитячого садочка, тому вийшло таке шось, але перероблювати не ризикнула😂 це рідкі тіні Glambee 03 відтінок - золотисті

Ще раз вітаю Катюшу з її прекрасним днем 💙