Missmili

LAMEL Make Up Brow Pencil

LAMEL Make Up Brow Pencil

Погодьтесь,брови в цілому вирішують в макіяжі,я можу не фарбувати очей але брови підфарбувати то святе)

До цього олівчиків для брів від lamel не пробувала,але ці знижки…коротше,придбала цілих два, з різних лінійок,і про один з них сьогодні розкажу

LAMEL Make Up Brow Pencil

Це мега бюджетний олівчик вартістю до 50 грн,представлений в класичному деревʼяному корпусі,також на ковпачку має щіточку для розтушовки.Обʼєм олівця-1,7 гр

В мене відтінок 403 світло-коричневий

Відтінок олівчика-сірувато-коричневий але без явної рижини,інтенсивність можна контролювати нажимом або розтушовкою.Відтінок гарно поєднується з русявим кольором волосся

Олівець легко точиться звичайною косметичною стругачкою,при цьому не ламається і не кришиться.По текстурі він дуже мʼякий і дещо жирненький,найкраще підійде для того щоб зафарбовувати пустоти між волосинками брів.Чітких графічних брів з цим олівчиком не вийде,саме за його мʼякої текстури,але мʼякі і густі бровки-це саме той ефект який надасть цей олівчик!

Тушується він мега просто,навіть новачку в «бровних справах» буде легко з ним управлятися)Тою щіточкою що на ковпачку я не користуюсь,якось воно не зручно,для розтушовки щіточка в мене окремо)

Стійкість хороша,не розтікається,робочий день тримається,при умові що брови не чіпати,бо в іншому випадку може змазатись.

Після олівчика використовую ще гель або мило для брів,то маю сказати що ці засоби можуть трохи розмити контур брів,то майте на увазі

Як оформлюю брови я(цей метод підійде і для новачків)

1.В нижній частині брови жирно промальовую рівну лінію олівцем,тут треба постаратись максимально зробити її рівно

2.Розтушовую цю лінію вверх,якщо є пустоти то легенько їх заштириховую тим же олівчиком

3.Фіксую гелем або милом для брів

От такі пухнасті бровки виходять)Користуйтесь)