Кузя Ю-а

Ваше здоров’я у ваших руках

Ваше здоров’я у ваших руках

Це кристалічний концентрат полтавського бішофіту, користь якого для тіла просто неможливо переоцінити!

Продукт стародавнього моря відомий високим вмістом мікроелементів, брому, магнію, йоду! А ще додано олійки ялівцю, евкаліпту і це дарує ще й ефект аромопроцедури для підняття імунітету!

З свого досвіду, ванни з концентратом допомагають мені зняти болі невралгії. А це, напевно, найбільша допомога.

Доведено, магнієві ванни здатні трансдермально насичувати організм магнієм.

Основні функції та можливості:

  • відновлювати мінеральний баланс;
  • знімати стрес і покращувати сон;
  • надавати загальнозміцнюючу дію і стабілізувати роботу серця;
  • нормалізувати артеріальний тиск і тонізувати шкіру.

Засіб використовують в комплексі з різними загально оздоровчими процедурами в санаторіях та медичних закладах! Уяаляєте? Тобто спа та лікування можливе вдома!

А лікують та використовують його при реабілітації артрозу, артриту, остеохондрозу хребта; порушеннях сну і обміну речовин; наслідки травм, невралгії, радикулітах, невритах, неврозах.

Прийняття ванни - простий і дієвий спосіб розслабитися та зняти напругу. Тому беріть Кристалічний концентрат бренда Bisheffect -і просто кайфуйте! Виздоровлюйте і не хворійте!

Кристалічний концентрат полегшує болі в суглобах, допомагає поліпшити самопочуття після важких фізичних навантажень.

Рекомендовано мною 🌸

Ваше здоров’я у ваших руках