Alyona Fedyk

Мій топ-5 жіночих парфумів серед найпопулярніших ароматів на MAKEUP

Мій топ-5 жіночих парфумів серед найпопулярніших ароматів на MAKEUP

Для мене найближчими у класифікації “жіночі парфуми” є саме квіткові, свіжі аромати. Цей список я формувала на емоціях, адже кожен з 5-ки ароматів – це щось особливе, своєрідне, наче й впізнаване і в моєму стилі, але в той же час дуже унікальне.

Оскільки смаки можуть змінюватись, а в парфумерному світі – з’являтись нові аромати, які можуть вкрасти моє серденько, цей топ парфумів для жінок я сформувала як фаворити-2023. Щось зі списку вже дууууже давно на моїй парфумерній поличці, щось з’явилось лише минулого року, але цей топ-5 – однозначно моя любов серед найпопулярніших парфумів на MAKEUP.

Свій топ-5 жіночих парфумів формувала в порядку їхньої нумерації у стрічці MAKEUP. Всі вони – на перших трьох сторінках.

  • Lancome Idole

Аромат, який пасує подрузі, а я просто насолоджуюсь. В ньому – особливий квітково-шипровий вайб, що звучить м’яко та інтенсивно водночас. Цей парфум неможливо не помітити, і не впізнати його – теж із ряду фантастики. Легкий, весняний, ніжний, жіночний, красивий аромат з терпко-свіжим мотивом, який не набридає. Тут однозначно панує ваніль, кедрова деревина та пачулі.

  • Початкова нота: Бергамот, Груша
  • Нота серця: Жасмин, Троянда
  • Кінцева нота: Білий мускус, Ваніль, Кедр, Пачулі
  • Trussardi Donna Trussardi 2011

Цей білосніжний флакон рятував мене від суму безліч разів. В ньому – справжній еліксир радості, натхнення та спокою. Якщо вже й любити свіжі аромати – то однозначно цей:) Тут ніжні квіти об’єднані зі східними мотивами, завдяки чому парфуми уособлюють жіночність та чуттєвість. Ніякого примітиву. Trussardi Donna – це про самобутність. До речі, саме цей аромат є одним із найкомпліментарніших жіночих парфумів у моєму топ-5, і найчастіше його оцінюють саме жінки:)

  • Початкова нота: Лимон, Фруктові ноти, Юзу
  • Нота серця: Апельсиновий цвіт, Жасмин, Лотос
  • Кінцева нота: Ваніль, Вірджинійський кедр, Листя пачулів, Сандалове дерево
  • Chanel Chance Eau Tendre

Ну хто про нього не чув? Це неймовірний мікс медових білих квітів і терпких фруктів, які в базі перетворюються у м’який деревинно-мускусний шлейф. Це дуже легкий аромат з ніжною грейпфрутовою кислинкою та в’яжучою нотою айви. Без сумніву: найкращий весняний свіжий аромат, в якому хочеться просто розчинитись. Ці жіночі парфуми – дійсно доволі попсові, як і, наприклад, Versace Bright Crystal, але це і робить їх універсальним, адже абсолютно кожна знайде в них свою жіночність.

  • Початкова нота: Айва, Грейпфрут
  • Нота серця: Гіацинт, Жасмин
  • Кінцева нота: Ірис, Амбра, Кедр, Мускус
  • Moschino Toy 2

Ведмедик, в якому цілий ольфакторний світ з усіма солодощами білих квітів, пряностями деревинних нот і анімалістичністю мускусних акордів. Тут просто загубишся у різноманітності і, здавалось би, абсолютній несумісності. Але Альберто Морільяс і Фабріс Пеллегрін точно знали, що змішують, бо результат – неймовірний. Я закохалась в нього через його схожість із Prada Candy Florale, бо чую на собі таку ж неймовірну терпкість і солод квітів. Цього малюка можна віднести і до жіночних свіжих ароматів, і до максимально маскулінного міксу, який просто заворожує.

  • Початкова нота: Магнолія, Мандарин, Яблука Гренні Сміт
  • Нота серця: Пелюстки жасмину, Півонія, Смородина
  • Кінцева нота: Amberwood, Мускус, Сандал

Calvin Klein Calvin Klein Women

Коли на тебе так проникливо дивиться флакон, ігнорувати цей погляд просто неможливо:) Наносимо і чуємо фантастичний квітковий букет зі спокійним деревним шлейфом. Для мене цей аромат – один з найсолодших у моєму топ-5 жіночих парфумів, які мають шалену популярність. І, напевно, це єдина композиція, яку я бачу на юних дівчатах… Хоча зізнаюсь, на різних жінках цей аромат, як і всі інші, звучить по-різному, тому не хочу мати радикальних поглядів щодо вікової класифікації Calvin Klein Women:) Користутесь, якщо любите романтичний вайб у ароматах.

  • Початкова нота: Бергамот, Грейпфрут, Евкаліпт, Лимон, Чорний перець
  • Нота серця: Гедіон, Жасмин, Квітка апельсина, Магнолія, Малина, Чай
  • Кінцева нота: Амброксан, Білий мускус, Кашмеран, Кедр, Олібанум, Фіалка

А що ви одразу малюєте у думках, коли мова йде про найпопулярніші жіночі парфуми? Які ви використовуєте серед тих, що в числі перших на сайті MAKEUP? Дуже хочу знати, чи зможемо зібрати ми – дівчатка у спільноті – перші три сторінки? Впевнена, що так, бо тут – справжні фанати ароматів, а отже і любителі класики теж є:) Всіх обіймаю.