Мирослава

Victoria's Secret

Victoria's Secret

Мабуть роки 3 тому,мені подарували лосьйон Victoria's Secret і саме з цього моменту я закохалось в них.

Тоді це був Party Kiss, як я дізналась потім це була лімітована колекція

Трошки засмутилась,бо з радістю купила б знову.

Складно описати аромат словами,та скажу так,він солодкий,але не "приторний".

Так,як почала з лосьйонів,то про них і розкажу.З того часу в мене з'явилось ще два.

Перший був Velvet Petals

До речі,він дуже схожий на попередній,навіть складно відрізнити,тож мені повезло,адже замовляла я їх через байера,тож відчути запах можливості не було.

Але цей запах буде менш солодкий,хоч так само приємний.

Наступний,який прийшов мені досить недавно є Ruby Rose.

І навіть незнаю засмучена я чи ні.

Він пахне приємно,запах не дуже насичений та мені він нагадує запах звичайного крему для тіла,яким раніше користувались жінки.

Тож для мене він ідеальний,щоб нанести його після душу,наприклад.Він дає відчуття свіжості.

Victoria's Secret

А тепер черга спреїв,їх також у мене є три.

Перший був Bright Palm і він найкращий.

Запах не є дуже солодкий,він трошки свіжий,трошки солодкий,ну загалом поєднання просто ідеальне для мене.

А далі був Aqua Kiss,я начиталась позитивних відгуків про нього і навіть не задумувалась коли замовляла.

А шкода,запах приємний,зовсім не солодкий,більш такий "строгий".

Та мені він не підійшов,нанісши один пшик на себе,я відчуваю його довгий проміжок часу,цей запах заважає мені,відчуття ніби мені складно дихати.

Віддала його бабусі,вона не може нарадуватись,тож тут все індивідувльно.

І останній,який прийшов мені з лосьйоном Ruby Rose,був Merlot Pear.

Відчувши його запах,стало складно обрати який краще Bright Palm чи ось цей.

Запах ягідний та дуже приємний,не занадто солодкий,має невеличку "кислинку".

На цьому моя колекція закінчується поки що,але я знаю,що буду замовляти ще і ще.

До речі,що спрея,що лосьйона вистачає на довго,для прикладу наведу перший лосьйон,він вже закінчується,але його ще вистачить на певний час.

Користуєтесь продукцією цього бренду?Маєте улюблені?