Ta_nyaaaaaaa

Не просто скраб, а справжня ароматерапія!)

Не просто скраб, а справжня ароматерапія!)
Не просто скраб, а справжня ароматерапія!)
Не просто скраб, а справжня ароматерапія!)

Вперше аромати засобів (конкретно батерів) бренду Tree Hut я вдихнула ще у липні 2023 року і закохалася. З тих пір хотіла собі щось від них, але ну тааак шкооода було віддавати 700 грн за баночку для тіла 😅 Зазвичай такі гроші у мене йдуть на баночки для обличчя)

Але побачила акції та не змогла втриматися, замовила омріяний батер. Ще через пару днів роздумів замовила і скраб 😂

Тому сьогодні про нього. Раджу переглянути відео 👇🏻

Об‘єм 510 грам

Виходить, що це нічого собі баняк. Тобто тоді і ціна адекватна? 🙀

До слова, мій улюблений скраб Mermade коштує 250 грн за 250 грам без акцій. І якщо розрахувати вартість за грам, то різниця не така і значна

Вартість: 740 грн. На знижках реально знайти за 620-690 грн.

Доволі просте. Пластикова банка у формі куба (приплюснутого, може то паралелепіпед?🤣пшепрашам, я не дуже сильна у геометрії) із заокругленими кутами.

Зверху пластикова кришечка, що закручується на різьбу.

З передньої та задньої частини банки є дві прозорі наклейки з написами: назва продукту, склад, строки, спосіб застосування, маса.

Кришечка має дуже гарний дизайн із назвою скрабу «Tropic Glow” ✨ Така яскрава)

Консистенція скрабу дуже сподобалася. Він дуже в’язкий і тягучий. Таких у мене ще не було! У складі чимало масел, які можуть відділятися від загальної маси, але з моїм такого поки не траплялося.

Колір засобу приємний жовтий. Не яскравий кислотний, а схожий на натуральний, приємний для ока. Серед усієі маски багаааато дрібнесеньких блискіток, які так і сяють на шкірі під час масажування, але після змивання не залишаються на тілі.

Помол у скрабу дрібнесенький. Кристали цукру найдобріші з усіх, що я зустрічала. Але при цьому вони працюють гарно.

Як можна помітити, у скрабі присутні дрібні полімерні частинки - ті самі кульки рожевого кольору. Як на мене, жодної відлущувальної дії вони не здійснюють, у продукті лише як естетична складова)) При нанесенні вони розчиняються, не додають дискомфорту.

Він просто чарівний 😻

Я уже прожужала всім вуха у клубі, що зараз не переношу різних, дуже потужних ароматів і тому переживала за цей скраб, так як він славиться передусім за аромат.

На тілі тримається після прийняття душу декілька годин (2-3 год максимум), однак для мене це не так важливо, бо після скрабів використовую зволоження, яке зазвичай перебиває попередній аромат.

Використовуючи його, я відчуваю, як цим чудовим ароматом заповнюється уся ванна кімната!

Tropic Glow пахне… передбачувано тропічними фруктами! Але це не приторно-солодкий аромат. Опишу свої асоціації та відчуття:

Це доволі солодкий аромат з невеличкою кислинкою та свіжістю. Тут і стигле манго, і банан, і кислинка апельсину з карамболем, і щось схоже на гуаву. Також відчуваю ананас, можливо з кокосиком, бо той пом’якшує цитрусову різкість.

Загалом аромат дуже сподобався! Хоча я думала, що він буде ну дуууже солодким. Але він помірний, не приторний 🥰

Мені дуже сподобалася дія скрабу на шкірі. Ще більш м’яких, але не менш ефективних скрабів у мене не було!

З першими використаннями мені здавалося, що він нічим не гірший за Top Beauty, про який писала пару днів тому 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/33081/

Однак зараз з впевненістю заявляю, що після Tree Hut шкіра більш м’яка. Це при тому, що його я не витримую на тілі як Топ Б‘юті.

Після змивання скрабу шкіра сяє, вона гладенька, дуже пружна та еластична. Моїй чутливій шкірі (яка до того ще і з хронічним шкірним захворюванням!!!) скраб підійшов дуже гарно 😻

Завдяки його тягучій консистенції у використанні він доволі економний, можна «розтягнути» надовго. По тілу розподіляється гарно. Скрабуючих частинок (мікро-кристалів цукру) дуууууже багато 🧊 Вони бережно й ефективно очищують шкіру, не пошкоджуючи її. При цьому бонусом отримуємо приємний масаж, бо ці крупинки цукру гарно ковзають, а не шкребуть шкіру)

Sucrose, Glycerin, Polysorbate 20, Silica, Pistacia Vera (Pistachio) Seed Oil, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Psidium Guajava (Guarana) Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado Oil), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Microcrystaline Wax, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Mica (Ci 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Red 30 (CI 73360), Iron Oxides (CI 77499).

І так, про основні діючі компоненти:

🧊 Цукор активізує мікроциркуляцію, покращує лімфоток.

🌱 Олія ши відновлює бар'єрні функції, розгладжує шкірні заломи, запобігає зневодненню.

🥑 Комплекс натуральних олій (олія авокадо, олія макадамії, олія сафлору, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої) чинять антиоксидантну дію, прискорюють процеси регенерації.

💧 Олія купуасу зменшує лущення, регулює активність і баланс ліпідів верхніх шарів шкіри.

🍐 Гуарана зменшує розтяжки, розгладжує, тонізує, прискорює обмін речовин.

Я розібрала склад по групах компонентів:

  • Ексфоліанти та Текстуроутворювачі:
    • Sucrose (Цукор)
    • Silica (Кремній)
  • Зволожуючі та Захисні Складники:
    • Glycerin (Гліцерин)
    • Pistacia Vera (Pistachio) Seed Oil (Олія з насіння фісташки)
    • Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter (Масло насіння купуаку)
    • Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Масло солодкого мигдалю)
    • Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (Масло примули вечірньої)
    • Macadamia Ternifolia Seed Oil (Масло насіння макадамії)
    • Persea Gratissima (Avocado Oil) (Масло авокадо)
    • Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Масло ши)
  • Екстракти та Олії:
    • Psidium Guajava (Guarana) Fruit Extract (Екстракт гуарани)
    • Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil (Масло апельсина)
  • Активні Складники:
    • Ascorbic Acid (Вітамін C)
    • Retinyl Palmitate (Ретиніл пальмітат)
  • Інші Складники:
    • Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Microcrystalline Wax, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol (регулятори консистенції, консерванти)
    • Fragrance (Parfum) (Ароматизатор)
    • Benzyl Salicylate (Ароматичний компонент)
    • Mica (Ci 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Red 30 (CI 73360), Iron Oxides (CI 77499) (Барвники та пігменти)

Отже, склад скрабу Tree Hut Tropic Glow містить багато зволожуючих та ексфоліюючих компонентів, таких як масла та екстракти. Також присутні вітаміни C і A. Загалом, це доволі корисно й ефективно для зняття ороговілих клітин шкіри та надання їй зволоження.

Також є декілька ароматизаторів, барвників, регуляторів консистенції та консервантів. Мені здається це цілком ок 👌🏻 для подібних засобів.

Отож тепер бачимо за що віддані кошти - тут величезна кількість зволожуючих і поживних компонентів. Вважаю, воно того варте!

Спочатку я подумала як це Tree Hut так дешево на Makeup, може то мене десь обманули тоді.

Тут придивилася і бачу.. це не він, але дизайн 1в1, ціна більш, ніж вдвічі менша, ще й об‘єм на 100 грам більший 🙀

Тому думаю це гарна альтернативa Tree Hut, якщо немає можливості чи бажання витрачати такі кошти саме на нього))

Єдина відмінність - виробник Китай, а у Tree Hut - Америка.

*але наскільки я вражена дизайном. Коли вчителька сказала у школі "не списуй з сусіда"...

Чи сподобався мені скраб Tree Hut?

✅ Точно так!

Чи повторю я його?

🤔 Не впевнена… хочааа, може в іншому ароматі))

Чи вартує своїх коштів?

💰 Враховуючи кількість поживних компонентів у складі, то напевно так.

А ще він мега-приємний у використанні. Більш дрібних і приємних на дотик ексфоліюючих частинок я не зустрічала.

Насправді у мене склалися враження, що ціна трішки завищена.. ще б 400-500 грн розумію, але 740. Звісно, вибір кожного.

Але я з таким же задоволенням користуюся вдвічі дешевшим Top Beauty, який також дуже приємний і смачно пахне. А скраб Mermade Magic Unicorn досі залишається фаворитом за критерієм аромату, він ще й так круто справляється, коли треба класного, більш жорсткого очищення 😉

Скажу так, якщо дуже хочете і маєте можливість - пробуйте! Якщо шкода на це коштів - шукайте бюджетну альтернативу, таких на ринку безліч. За цим ганятися не варто, бо це не якийсь «диво-засіб». Просто дуже гарно розрекламований у соц.мережах

У наступних дописах планую зробити порівняння улюблених скрабів: Mermade, Top Beauty та Tree Hut. Після них ви точно зрозумієте чи варто переплачувати))

Наостанок я залишу батер Tree Hut 🤤 Чекатимете відгук на нього?)