Beautiful land💞

Мої маленькі бюті гаджети

Мої маленькі бюті гаджети

Маю невелику колекцію бюті гаджетів, тому і хотіла розповісти про дію кожного і чи варто купувати той чи інший гаджет.

Почнемо з елетричної щітки для лиця 5 в 1.

Мої маленькі бюті гаджети

Призначення її полягає в очищені шкіри та забезпечує мякий масаж шкіри лиця та шиї.

В наявності було 4 насадки - це щіточка, спонж для зняття макіяжу (видно на фото), латексний спонж, роликова насадка та абразивний наконечник, пілінг.

У мене залишилась лише насадка спонж для зняття макіяжу, бо вже давно маю цей гаджет. І він відпрацював всій час.

Латексний спонж - для масажу області навколо очей, щік.
Спонж для зняття макіяжу - ретельно видаляє макіяж з обличчя.
Щітка - масажує, видаляє епідерміс, що відшарувався.
Роликова насадка - масажує, покращує кровопостачання шкіри, надає розслаблюючу дію.
Абразивний наконечник, пілінг видаляє мозоль епідермісу.

Живлення від батарейок типу АА.

Має два режима роботи - мала швидкість обертів та велика. Нажаль у мене підтерся напис.

Дуже ретельно очищає пори та шкіру від слідів себуму, а також макіяж не залишаючи слідів від косметики. Дуже нагадує дію скраба, шкіра стає мякенькою чистою та свіжою.

З приводу масажу нічого сказати не можу бо він мені не зрозумілий був чомусь, тобто сама насадка - вона плоска, а наприклад щоки мають овальну геометрію, і при контакті проскользувало або зовсім нічого не виходило, при сильному натискані на шкіру масажер "буксував". Так що, якщо б насадка була якоюсь іншою думаю діло пішло.

Із плюсів

Єкономічна, добре виконує свою роботу, частково компактна.

Із мінусів

Відсутність акумулятора, баратейки такого типу я вічно не купую, деякі насадки трохи не зрозумілі.

В цілому така елетрична щітка мені до вподоби, обовязково нову прикуплю.

Нажаль на мейкамі знайшла лише такий варіант і його поки нема в наявності.

https://makeup.com.ua/ua/product/811237/

Якщо хтось має або бачив щось подібне киньте посилання.

Наступний гаджет (це мій найулюбніший) "Іонний ультразвуковий масажер для обличчя з негативними (-) та позитивними (+) іонами"

Легкий та ніжний, дуже простий у використанні для глибокого очищення.
Має велику площу контакту, тому має найкращий провідний ефект.

Основні характеристики

- Функція позитивних іонів (+): видаляє іони важких металів з вашої шкіри.

Шкідливі речовини проникають у шкіру через пори, викликаючи втрату текстури та старіння шкіри.

- Функція негативних іонів (-): Потужно заповнює поживні речовини у шкірі.

Вони активують та омолоджують клітини шкіри, допомагаючи проникати та засвоювати поживні речовини. Підготовляє шкіру до кращого зволоження та вбирання косметики та процедур, які ми використовуємо.

- Функція Вібрація: Стимулює та видаляє шкідливі речовини, які ховаються у глибоких шарах шкіри, наприклад, мертві клітини, та швидко мобілізує їх.

Функції цього гаджету:

- покращує кровообіг.

- усуває екзему, плями.

- стимулює шкіру, збільшує виділення шкірного секрету.

- глибоко проникає в шкіру, робить шкіру гладкою, білою, сяючою та еластичною.

- глибоке очищення шкіри, видаляючи з неї шкідливі речовини.

- глибоко очищає пори, готуючи до ефективного зволоження або живлення.

- вбирає воду та стимулює харчування запобігти старінню шкіри.

- відлущує шкіру, що омертвіла, надаючи сяюче і гладке молоде обличчя.

- вирішує проблеми: темна шкіра, екзема, прищі, меланін.

Живлення від батарейок типу плоска літієва 3 V 300 mAh.

Плюси для мене:

- Підтягування шкіри

- Зменшення набряку

- Зменшеня малих мімічних зморшків

- Зменшеня запалень від прищів

- Малогабаритний і дуже компактний

Мінуси:

- Знову же це тип живлення, відсутність акумулятора.

Як я його використовую - під час очищеня шкіри з ранку, на намилину шкіру по масажним лініям включила і поїхала, або після зволожующого крему.

Схожий гаджет добавлю в опис, але він по дії лише має вібрацію.

Наступний це "Багатофункціональний пристрій для ліфтингу обличчя 5 в 1"

Пристрій має дві кнопки.

Нижню кнопку ввімкнення потрібно затиснути на 3 секунди, верхня регулює потужність. Усього є 5 режимів.

1 режим - це очищення warm clean

Для цього режиму є спеціальне додаткове кільце, яким потрібно затиснути вологий ватний диск або серветку, потім наношу гель для вмивання, а бо піну, саме на ватний диск.

2 режим phototherapy - Червоне світло - для ліфтингу обличчя

- Активує синтез колагену

- Покращує колір обличчя

- Підвищує щільність шкіри

3 режим phototherapy - Синє світло , проти прищів

- Надає протибактеріальну дію

- Ефективно пригнічує запалення шкіри

Нажаль ці два режима в мене не працюють, думаю можливо із-за перегріву лопнув сам елемент де відбувалась світотерапія і туди зайшла вологість.

4 режим skin lifting - мікроструми - стимулює м'язи обличчя і робить еластичнішою шкіру

- Покращує кровообіг

- Приводить м'язи в тонус

- Зміцнює овал обличчя

5 режим eye care – для зони навколо очей.

-Зменшення зморшок

-Зменшення набряків

Також є 3 режима вібрації, малий середній і великий.

Я використовувала лише малий, тому що на великих оборотах починала боліти голова або будо навіть запамореченя.

Тип зарядки акумуляторна батарея і тип зарядного пристрою microUSB.

Взагалом без світотерапії цей пристрій дуже схожий на минулий в дописі. Лише відрізняється своїм дизайном він набагато більше ніж минулий, світотерапією та рівнем вібрації.

Хоча це велика різниця, але вібрацію я використовую на мінімалках + світла немає, а його розміри не влаштовують бо все таки минулий більш компактний.

Дія практично такаж сама як і минулий: підтягує, сменшує набряк і т.д. лище що очищення шкіри можна робити безпосередньо з ним.

Тому він "іноді" буває виходить на прогулянку до моєї шкіри, а так я більше використовую минулий гаджет ніж цей.

Ось посилання на цей гаджет, але його зараз немає поки в наявності

https://makeup.com.ua/ua/product/1263182/

https://makeup.com.ua/ua/product/894553/

Наступний гаджет це "Скрабер ультразвукового очищення шкіри обличчя"

Багатофункціональний прилад для будь-якої типу шкіри. Має 4 режими роботи

Cleaning - чищення обличчя.

Lifting – косметична процедура підтяжки шкіри.

"ion+" це глибока чистка.

" ion - " це вбивання крему чи іншого догляду.

Cама лопатка з нержавіючої сталі, тоненька на вигляд.

Тип зарядки акумуляторна батарея і тип зарядного пристрою microUSB.

Принцип роботи - іонізація, мікроструми, ультразвук

Призначення - антивіковий догляд, масаж, очищення, пілінг, посилення дії косметичних засобів

Ефект - ліфтинг, освітлення пігментних плям, підвищення пружності шкіри, розгладжування зморшок, рівний колір обличчя, поліпшення кровопостачання, зменшення пор, усунення кіл під очима, усунення чорних точок.

Кожна процедура налаштована на 5 хвилин для контролю тривалості процедури. Потім потрібно ще раз натиснути на кнопку і процедура триває. Якщо тривалість процедури 10-15 хв, то натиснути кнопку відповідно потрібно 2-3 рази.

У руці апарат тримати зручно. На дотик приємний і не вислизає.

Це теж один із найулюбленіших гаджетів так як дію його видно одразу з першого разу, Добре очищає шкіру, пори чистенькі гарненькі, шкіра гладенька.

Але я його відала мамі, і вот із-зі чого.

Під час очищення шкіри мені ставало зле, це не просто головна біль це була така страшена біль + нудота + іноді запаморечення замість головної болі, і до наступного дня я просто була ніби в комі від таких косметичних процедур. Так було раз 3 і він пішов до матусі і вона була дуже задоволена, бо їй він підійшов дуже і дуже добре.

Хоча я таким пристроем вже не раз користувалась, у косметолога за рік до цього я ходила на процедури і мені було кайфово, тому наважилась купити самій собі таке чудо щоб дома себе тішити. Так натішилась що чуть не вмерла від болю.

Можливо є якась непереносимість і якісь побічні ефекти, тому якщо ви знаєте що ви чутлива людина до току і т.д. будьте обережні, або просто йдіть до косметолога і він зробе як треба.

Наступний останій гаджет це "Мікрострумовий ліфтинг масажер для обличчя та шиї"

Універсальний косметичний масажер для ліфтингу та зміцнюючого масажу шкіри лиця та шиї.

Призначення:

- Ліфтінг та зміцнення

- Вібрація – 10000 раз/хв.

- Зникають лінії та зморшки

- Розгладжує та омолоджує шкіру

- Робить шкіру свіжою та молодою

- Має форму дильфіна

- Кругова посадка навколо шиї на 160 °

Зовнішній вигляд, схожий на дельфіна, повністю відповідає вигину обличчя, шиї вгору та вниз, навколо тривимірної кільцевої дуги.

Має один режим роботи і один вибір фунції.

Тип зарядки батарейки типу ААА.

Гаджет дуже класний зручний у використані, він дійсно захвачує кожну ділянки шкіри не оминаючи нічого. Маленький компактний теж що мені подобається.

З мінусів, це одна велика сильна вібрація, якщо порівнювати з приладом Багатофункціональний пристрій для ліфтингу обличчя 5 в 1 то цей набагато шумніший і більше вібрує, але якась тут інша вібрація, я поки так і не зрозуміла, але від неї мені не стає зле.

Але все одно мене така вібрація не влаштовує так як проходжу шию і там зона щитовидної залози, не хотілось би на неї якісь вібрації робити, щоб не накоїти щось там.

І як я все таки використовую цей гаджет....просто напросту використовую батарейки які вже тохи підгулявші, вони трохи мають менший заряд і тому пристрій не так "бешено" працює.

Але вистачає не надовго так як батарейки швидко сідають і потрібно звону якісь шукати якісь підгуляні тому це гаджет зовсім рідко до мене приходить у гості.

Ось декілька масажерів які нажаль немає поки в наявності, але схожі за своєю дією:

https://makeup.com.ua/ua/product/1009617/

https://makeup.com.ua/ua/product/1092714/

https://makeup.com.ua/ua/product/1276360/

Ось це все мої любі, такий невеличкий швидкий експрес драйв по моїм гаджетам.

ʕ ᵔᴥᵔ ʔДякую солоденькі що читаєте. ʕ ᵔᴥᵔ ʔ