Alyona

Декоративна косметика. Очі. Допис перший.

Декоративна косметика. Очі. Допис перший.

Добралась. Дівчатка, сьогодні буде допис-огляд на два практичні бюджетні засоби, які підкреслять красу наших оченят😍.

Взагалі, я нечасто користуюсь декоративною косметикою (так було не завжди). Робота, ранні підйоми скорегували потребу в декоративці. Після 25-ти я навіть перестала купувати тональні креми, бо помітила, що не користуюсь ним, вони лежать і просто стікають терміном придатності. В повсякденному житті мій максимум це блиск, бальзам для губ, або якась помада..... і все. Але як же я її люблю, ту декоративку. Моєю першою в житті підводкою для очей була підводка від YSL в шикарному дуохромному коричневому відтінку. Там були замішані дрібного помелу блискітки (пилок) і виглядало це шикарно. Вона коштувала своїх грошей. Це любов. Але зараз не про неї. Ця підводка породила інше кохання - кохання до сяйва на очах. Якщо вже фарбую вії, то на повіках буде щось мерехтіти, це 100%. Ох, люблю, обожнюю гарні блискітки на очі. Нічого не можу з цим зробити, але бажання скуповувати контролюю. Не оновлювала свої "скарби" дууууже довго і навіть не дивилась в ту сторону. І ось, настав той час. На косметичній арені почали активно з'являтись рідкі тіні. Задивлялась довго. І вирішила спробувати, бо рідких ще не мала.

Тож, LN Pro Crystal Shine Long-Lasting Tint Eyeshadow. Купилась я саме на оці слова "Crystal", "Shine", все, мені достатньо, більше я не бачила нічого. Маю 102 відтінок. Забігаю наперед: дуже мені вони сподобались. Дістались вони мені УВАГА за 49 грн, була якась акція. Не очікувала я від них нічого, а дарма.

Упаковка.

Якісна матова туба на закрутці. Виглядає гарно. В середині аплікатор, що набирає продукт. Якийсь він дивний той аплікатор, але може так і має бути, не суть.

Відтінок.

В тубі і на свотчі сайту дуже темний відтінок фіолетового. Але я знааааала, що навряд воно буде так (дуохром) і взяла найтемніший з представлених в наявності. Не прогадала. Дівчата, там діапазон у цього кольору широченний: можна зробити і ледь помітний рожевий з гарним сяйвом, і яскравий сяючий рожево-фіолетовий. Відтінок універсальний, як на мене.

Нанесення.

Застигає продукт швидко і працювати з ним треба швидко.

В мене все просто: наношу на руку, пальчиком швидко розтираю і швидко переношу на віко. Мені так зручно. Пензликом не пробувала, але, думаю, все вийде.

Стійкість.

На фото я проходила годин 7 і нічого нікуди не поплило і не скаталось. Це мене дуже здивувало. Вау. + Блискітки не осипаються.

Але не знаю як поведуть себе, якщо потрапити під дощ, бо змиваються вони гарно просто водичкою, зусиль прикладати не треба.

Об'єм продукту 2.3мл.

Я задоволена дуже.

Моє нещодавнє придбання, на яке мене наштовхнув допис saybeautyk.

ПіСі: Карина, дуже вдячна, для мене це хороший продукт і хороший колір.

Туш для вій Colour Intense Be Bold Mascasra в 108 кольорі Brown 🟤.

В мене ніколи не було кольорової туші для вій. Давно хотіла в коричневому кольорі. І от тепер маю. Я не люблю яскраво фарбуватись, і тому коричнева туш це знахідка. Вона гарно підкреслює очі і не така виразна, як чорна. Вії в мене короткі, не виразні, але результатом я задоволена.

Щіточка.

Щіточка силіконова звичайна, без вигинів, профарбовує непогано.

На фото продукт нанесено в 1 шар.

Колір.

Щільний, коричневий.

Палітра кольорів дуже широка. Є з чого вибрати.

Не забувайте, що це кольорова туш, і не варто від неї очікувати чогось супер стійкого, супер подовження, супер об'єму чи розділення. Це хороша туш за свої гроші. Зі своїми короткими віями я лишилась задоволена.

Дісталась вона мені за 94 грн.

Ці засоби є практичними. І в святковий макіяж можна включити, і в повсякденний.

Кріплю декілька фото і відео, щоб краще передати всю красу тіней, з тушшю - простіше). На пальчику результати при денному і штучному світлі.

Дякую, що дочитали до кінця❤️

Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.
Декоративна косметика. Очі. Допис перший.