Дашуля❤️

Рисова пудра Paese Rice Powder♡

Рисова пудра Paese Rice Powder♡
Рисова пудра Paese Rice Powder♡

Останнім часом я вся в навчанні і справах, тому в вільну хвилинку пишу відгук💘

Нещодавно в мене почала закінчуватись моя бананова пудра від Eveline. І буквально в ті ж дні, коли хотіла купувати собі нову - побачила багато хороших відгуків дівчаток на цю пудру☺️ Вирішила спробувати , бо мене дуже зацікавив склад без тальку. Адже він може сприяти виникненню закритих комедонів, а мені і без того є з чим боротись🤨

Рисова пудра Paese Rice Powder♡
Рисова пудра Paese Rice Powder♡

Купувала її не тут, але хто хоче її замовити дешевше - зараз є знижка на доставку з ЄС - 199 гривень🔥

Дуже подобається, що її зробили супер зручною у використанні!💘

  • Пакування: ну що що а пакування в пудри ну дуже естетичне, я прямо милувалася🥰;
  • Баночка: пластмасова, не має в наборі спонжик, має функцію - закрити відділення з пудрою, провернувки кришечку, що є дуже зручним!;
  • Об'єм: 10 g;
  • Консистенція: дуже дрібний помел пудри, сама вона біла проте на шкірі прозора - підлаштовується під колір шкіри✨️;
  • Запах: для мене єдиний мінус в цій пудрі є запах, запах справді рисовий ніби) Проте треба розуміти, що запах зумовлений хорошим складом, і я готова пробачити цей єдиний маленький недолік🤧;
  • Кому підійде: всім типам шкіри і навіть проблемній, чим мене вона і підкупила♡;
  • У використанні: потрібно її зовсім трохи для матування шкіри, тому вистачить ой як на довго🫶;
  • В дії: класно матує, не залишаючи плям і не підкреслюючи якісь зморшки чи недоліки♡;
  • Стійкість: фіксує макіяж чудово, тримає увесь день;
  • Чи сушить?: саме мою шкіру вона взагалі не сушить, тимпаче перед макіяжем я зволожую свою шкіру♡ Багато дівчат писало, що сушить жахливо, але і багато дівчат з сухим типом шкіри казали що пудра підійшла чудово🤔 Я не до кінця розумію в чому тут діло, можливо не всім підійде, проте дам пораду зволожувати шкіру перед макіяжем♡.

Я вважаю, що за свої кошти ця пудра просто знахідка тому я раджу її всім, не вагаючись беріть🫶 Не дарма дівчатка її радили, дякую🥰

Всім гарного дня🤍