alena.rosee

Заміна збільшенню губ від Maybelline ?!

Заміна збільшенню губ від Maybelline ?!

Всім привіт! ♥️

Протестувала блиски від Мейбеллін і можу точно сказати , що це Ууухххх , але давайте подивимось детальніше відтінки 01, 02, 04 🌶️

Заміна збільшенню губ від Maybelline ?!

Про блиск:

  • Блиск має шикарний дизайн , виглядає немов скляний футляр
  • закривається на клік , в сумці не розкрутиться
  • спонж досить крупний , але зручний в користуванні
  • запах солодкої м'яти 🌱
  • одразу після нанесення блиск починає підпекувати, згодом через хвилин 5-7 реакція стає більш яскравою 🔥 губи реально збільшуються 👄 печіння сильне , але нормальне (для мене) , але губи трошки пекуть не одну годину , контур стає яскравіше .
  • Зволоження є , губи пухкі і зволожені 🤩
  • Ефект довготривалий, сам вологий блиск також залишається довго
  • текстура блиску кремова , в міру густа
  • Що не рекомендую ! Так це щоб блиск попав до роту - до може підпекувати , когось цілувати з цим блиском на губах ну і наносити блиск на подразнені губи .
  • в ідеалі до нанесення блиску губи треба трошки зволожити , якщо вони сухі, тоді реакція буде помірною і нормальною.
  • Я фанат пламперів, в мене звичайні губи , я ніколи їх не збільшувала , але блиски з таким ефектом люблю за ці спецефекти і так , за оце щипання також , менЯ подобається , але для когось такі штучки можуть бути некомфортними в нанесенні .
  • продукт специфічний , але якщо подобаються такі продукти - рекомендую ! Це один з пламперів які ну реально працює ( а я пламперів перепробувала немало). ✨

Відтінок 01 має на губах саітло рожевий відтінок з дрібними золотими блискітками .

Найбільш натуральний колір з усіх трьох, я б сказала нюд з рожевим підтоном.

Відтінок 02 це дійсно кремовий mauve (з легким ліловим відтінком , але теплий) також з золотими блискітками . Трошки насичиніше на губах чим перший та трошки яскравіше .

Відтінок 04 - справжній сексі колір у флаконі 🌶️ це прозорий теплий червоний , без блискіток чи шиммеру, він виглядає реально спокусливо 👄 і я навіть поки не ризикнула його фарбувати в магазин за продуктами вдень 🤭 з ним губи наче ще більше , ще обємніше, ще спокусливіше 💋

Дякую любий Мейкап та Мейбеллін за знайомство з новинкою ♥️ готую вже нові дописи з новинками 🤩