Kizza

Evelinе Variete Gel Lipliner Pencil

Evelinе Variete Gel Lipliner Pencil

Сьогодні мова буде про другу парочку з іншої відносно нової колекції Eveline. І це колекція Variete. Знову ж таки куплені без попереднього затеста і обрані носибельні по назві кольори.

Evelinе Variete Gel Lipliner Pencil

Це звичайні олівці, що мають гелеву текстуру, заявляються як водостійкі, веганські і просто стійкий, що продовжить життя макіяжу губ. Не бачу сенсу не вірити🤣 Але всеодно перевіримо😉

Маю два відтінки 01 (Nude) і 03 (Dark rose). З вигляду упаковки носибельні і повсякденні. Одразу розкрию карти і покажу грифелі. Ура - вони співпадають з кольором упаковки🤩 Я надзвичайно радію даному повороту подій🤣 доречі, якщо олівчик новий - то його "зріз" співпадає з кольором упаковки, але якщо його підточити - то зріз стає білим. Хм, цікавий факт, проте ще цікавіше - наскільки це удешевшує виробництво, якщо не відливати забарвлену основу, а тільки зверху покривати відповідним кольором. Можливо хтось працює на таких гігантах, як Eveline і знає такі нюанси🙃

Свотчі гарні, по відчуттях наноситься сухіше за LN Pro, і тим паче, ще сухіше за Lamel. Проте це гелевий олівець, що не крошиться як останній сухарик. На губах відчутно приємніше лежить за попередника. Хоч я і нанесла "на всі губи" проте не раджу його так на повсякденну, адже біля слизистої він з'їдається. (Наступний блок)

Колаж: верхня світлина - свіжонанесені олівчики (верхня губа 01, нижня - 03) знизу маємо фото після сніданку, чашки чаю і поцілунку чоловікові коли він пішов на роботу. Доречі, як і у вчорашньому дописі - олівчик нанесений на сухі чисті губи та не закріплений. Із слизистої він втік, проте з середини і до периферії тримається цілком пристойно.

На губах олівчик покрити рідким склом від Lamel. Виглядає приємно, відчувається теж приємно. Я в захваті (поки) від даної лінійки і вже готую дописи на пудру і олівці для очей🤗

Чи рекомендую дану лінійку олівців для губ - так, якщо ламелевські Вам занадто жирні і ви любите формулу "посухіше". Дякую за увагу ❤️ Зустрінемось в наступних дописах та луксах 🥰