Швець Карина🤍

#testmakeupclub: KERASTASE PREMIER

#testmakeupclub: KERASTASE PREMIER

Нарешті я сьогодні розповім вам про цю нашумівшу лінійку!

Нещодавно я отримала тестувальний боксик з новинками від Kerastase, і це було наше перше знайомство з брендом (спойлер: і останнє😂)

Що ж до чого? Як діє, що у складі та чому більше не повторю, читай далі ↘️

Сюди входило пʼять продуктів:

1. Декальцинуючий пре-шампунь

2. Декальцинуючий шампунь-ванна

3. Декальцинуючий кондиціонер

4. Маска-філер

5. Олія-концентрат

Вся лінійка направлена на зниження ламкості, відновлення пошкодженого волосся.

Ну я, якщо бути відвертою, не вірю у відновлення волосся від догляду, як не крути, а посічені, поламані волоски ніяк не полагодиш (ну якщо кератин чи ботокс, але хто знає мене поближче, той знає, що я хейтер цих процедур). З такими проблеми єдине рішення - прибрати пошкоджені ділянки стрижкою.

А догляд мені повинен давати просто красивий візуал і помʼякшення волосся, щоб воно не було як солома, не плутати його. Цього вже достатньо, щоб я назвала такі засоби хорошими.

Звичайно, «декальцинуючий» у назві - це просто маркетинг, ну яке вимивання кальцію може дати шампунь - питаннячко 🤷‍♀️ я не впевнена, що той склад, яким наповнені засоби (детальніше - згодом) здатен не допустити проникнення кальцію з проточної води. Тим паче з неї і без кальцію на волоссі лишається купа 💩 після миття, так що тут лише фільтри для води допоможуть) але ладно, це був короткий екскурс, переходимо далі.

Взагалі я раніше не користувалась такими засобами.

Засіб потрібно нанести по довжині на вологе волосся перед миттям, витримати 5 хвилин і, не змиваючи, нанести шампунь.

Я думала, що він буде пінитись, але ні) це просто вʼязка прозора рідина, типу якогось філеру по суті. Абсолютно не жирна (лайк), легко змивається з рук.

Мені складно оцінювати роботу цього засобу, адже що з ним, що без нього нічого не змінюється. Можливо на більш пошкодженому волоссі справді є більш явний результат, але на моєму ні. Цей пре-шампунь просто є і є, нічого додати)

🧼AQUA / WATER / EAU

🧼GLYCERIN

🧼PROPYLENE GLYCOL: Зволожувач та розчинник.

🧼GLYCINE: Амінокислота, зволожує волосся

🧼CITRIC ACID: Регулювальник pH

🧼PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYSORBATE 20, POLYSORBATE 80: Емульгатори

🧼SODIUM HYDROXIDE: Регулювальник pH.

🧼PARFUM / FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL: запашники

🧼CETRIMONIUM CHLORIDE, QUATERNIUM-80, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE: Пом'якшувачі, розгладжують волосся

🧼PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE**: Консерванти.

🧼HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL: Зволожувач.

🧼HYDROXYPROPYL GUAR: Загусник

Другий крок у догляді за волоссям в цій лінійці. Нагадую, що нанести його потрібно, не змиваючи перед цим пре-шампунь.

Не дивлячись на те, що у складі немає агресивних ПАР, засіб дуже концентрований і навіть невелика кількість дає багааато піни.

Промиває гарно, на диво, навіть з одним намилюванням голови корені були свіжі.

Змивається трохи складнувато, як на мене, саме через це я думала, що швидко забруднитися голова, але ні - свіжість трималась півтора дні, як і завжди (мию голову через день).

🧼AQUA / WATER / EAU: Вода.

🧼SODIUM COCOYL ISETHIONATE: Пом'якшувач

🧼DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE: Пом'якшувач.

🧼GLYCOL DISTEARATE: Емульгатор.

🧼SODIUM LAURYL SULFOACETATE: Пом'якшувач та піноутворювач.

🧼SODIUM LAUROYL SARCOSINATE: Пом'якшувач.

🧼GLYCERIN

🧼PARFUM / FRAGRANCE

🧼PPG-5-CETETH-20: Емульгатор та зволожувач.

🧼DECYL GLUCOSIDE: М'яка ПАР

🧼COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE: М'які ПАР

🧼CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE: Регулятори pH.

🧼DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER, AMODIMETHICONE: Силікони, які захищають волосся та надають йому блиск.

🧼POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10: Полімери, які надають волоссю м'якість та зменшують статичну електрику.

🧼CARBOMER: Загусник.

🧼SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, BENZOIC ACID: Консерванти.

🧼SODIUM CHLORIDE: регулює консистенцію продукту.

🧼LIMONENE, LINALOOL, CITRAL: запашники .

🧼PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL: Емульгатори та розчинники.

🧼SALICYLIC ACID: Ексфоліант, bha-кислота

🧼HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, GLYCINE, POLYSORBATE 21, TRIDECETH-6, C12-13 ALKETH-23, C12-13 ALKETH-3, CETRIMONIUM CHLORIDE: компоненти що розгладжують і зволожують волосся

Загалом шампунь класний 👍🏻 сподобався.

До речі, вся лінійка має +- однаковий аромат - для мене він більше йде в сторону чоловічих парфумів, свіжих цитрусових.

Це той засіб, який я вподобала найбільше.

Він має не дуже густу текстуру, легку, не жирну.

Тримала близько 4-5 хвилин на волоссі, попередньо віджавши зайву вологу рушником.

Це розрив, дєвачкі! Коли висушила волосся, воно на дотик було, як дитяче. От знаєте, коли дитину років до 5 гладить по волоссю, воно на відчуття як пушок - дуже легке і мʼяке, як хмаринка. От так було після кондиціонеру, це абсолютний кайф.

🧼AQUA / WATER / EAU: вода

🧼GLYCERIN: Гліцерин, компонент нзф

🧼CETEARYL ALCOHOL: Емульгатор та стабілізатор

🧼DISTARCH PHOSPHATE: Форма кукурудзяного крохмалю, загусник

🧼QUATERNIUM-87: Антистатичний засіб

🧼DIMETHICONE: силікон

🧼BEHENTRIMONIUM CHLORIDE: катіонний засіб для згладжування і розгладжування волосся.

🧼PROPYLENE GLYCOL: Зволожувач та розчинник

🧼PHENOXYETHANOL: Консервант

🧼PEG-150/DECYL ALCOHOL/SMDI COPOLYMER: Емульгатор

🧼AMODIMETHICONE: силікон

🧼LIMONENE, LINALOOL, CITRAL: запашники.

🧼ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, GLYCINE, CITRIC ACID, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, SODIUM HYDROXIDE, STEARETH-6, TRIDECETH-3, SODIUM BENZOATE, ACETIC ACID, POTASSIUM SORBATE: виконують різні функції, такі як регулювання pH, збереження, стабілізація продукту

🧼PARFUM / FRAGRANCE

Чесно, я не можу користуватись і маскою, і кондиціонером в одній рутині, у мене тоді сильне переобтяження волосся.

Тому завжди обираю щось одне.

Маска за текстурою щільніша, тому я думала, що вона, можливо, дасть ще крутіший ефект за кондиціонер.

Але ні( волосся з нею було мʼяке, нормальне, не пухнасте, гладеньке - загалом по відчуттях як після багатьох масок, які в рази дешевше. Ніякого феномену не сталось🤷‍♀️

🧼AQUA / WATER / EAU

🧼CETEARYL ALCOHOL: Зволожувач та емульгатор

🧼BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE: Пом'якшувач.

🧼AMODIMETHICONE: Силікон.

🧼BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE: Зволожувач та зм'якшувач.

🧼PARFUM / FRAGRANCE

🧼BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE: Пом'якшувачі, які допомагають розгладити волосся.

🧼LAURYL LAURATE,

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE: Емоленти

🧼бутиленгліколь: зволожувач і розчинник

🧼HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE: Пом'якшувач та загусник

🧼AMINOPROPYL DIMETHICONE: Силікон, який надає волоссю блиск та м'якість.

🧼SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID: Регулювальники pH.

🧼PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE: Консерванти.

🧼ISODODECANE, HYDROGENATED CASTOR OIL/SEBACIC ACID COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL: Розчинники та зволожувачі.

🧼LIMONENE, LINALOOL, CITRAL: Ароматичні речовини.

🧼PVP: Полімер, який може використовуватися як фіксатор для волосся.

🧼TRIDECETH-6: Емульгатор та стабілізатор.

🧼HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, GLYCINE: Зволожувачі

🧼TOCOPHEROL: Вітамін E

До речі, заради експерименту я спробувала використати пре-шампунь, шампунь і рандомний бальзам, який перший попався під руку - це був засіб з фарби Лореаль Преферанс.

Думаєте, щось змінилось? Ні, волосся було на відчуттях по виду таке ж, як після маски. Тобто це мій звичайний стан.

Також використовувалалінійку без пре-шампуню - відчуття на волоссі не змінилися, воно було у своєму звичайному стані.

Не дивлячись на те, що багато хто насвариВ цю олію за склад, вона мені все одно сподобалась. Реально класна - ріденька, не жирна, не обтяжує волосся, згладжує його, дає блиску. Взагалі не відчувається.

Цілком адекватна олійка за дією👍🏻 але можна знайти і дешевше)

🧼ISODODECANE, C11-13 ISOALKANE: олійні розчинники, які швидко вбираються

🧼DIMETHICONE, DIMETHICONOL, AMODIMETHICONE*: силікони для забезпечення гладкості та блиску.

🧼CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE: Емолент

🧼PARFUM / FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, COUMARIN, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL: запашники

🧼BENZYL ALCOHOL: Консервант.

В цій лінійці є як засоби, що мені сильно сподобались, так і засоби, що не сподобались. Це цілком нормальна ситуація)

Чому не куплю? Ну бо правда, склад тут - ельсев ельсевом, чесно) я не побачила в ньому чогось нереального,якихось супер-дорогих складників. Я вважаю, що ці засоби не коштують тих грошей, які за них просять (не дивлячись на те, що в цілому лінійка-то мені сподобалась і я з задоволенням користуюсь).

До речі, хочете відкрию таємницю? Лінійка Elseve Bond Repair по суті є аналогом цієї) там така ж філософія, 5-10-12% лимонної кислоти, склади схожі, але не прям однакові. Шампунь теж на мʼяких ПАР) Я її ще не пробувала, але тепер от цікаво стало порівняти)

Це ще один факт, через який я ніколи не купувала Керастаз. Для мене це «Ельсев для багатих», не вважаю, що ціна виправдана 🤷‍♀️

Це моя думка, звичайно хто любить Керастаз, то любіть собі на здоровʼя, це теж нормально, бо я люблю Ельсев і економити гроші😂 слава Богу у мене нормальне волосся і можу собі дозволити більш бюджетний догляд)

Дякую команді Makeup club за можливість тестувати нові засоби та знайомитись з новими брендами 🤍 це дуже класно і, впевнена, кожна, хто потрапляв до списку тестувальниць, цінує такі класні можливості☺️

Обожнюю, як мейкап ставить рандомні хештеги - сьогодні, наприклад, у нас хештег #te замість #kerastase, який я і ставила. І саме цікаве, що скільки не редагуй - зберігає все одно по своєму🤷‍♀️

А ще, дівчатка, вас уже 200 на моїй сторінці! Дякую за довіру🤍